Podsumowanie tygodnia (13-19 września)

przeglad_tygodniaCiężko jest po urlopie wrócić do właściwego tempa pisania i publikowania nowych tekstów. Równie trudno jest regularnie być na bieżąco ze wszystkimi ciekawymi materiałami, które pojawiają się w różnych miejscach sieci. Dla wszystkich, którzy w ostatnich dniach wypadli z obiegu, kolejne podsumowanie tygodnia.

Zacznijmy tradycyjnie od gameplay.pl, gdzie tym razem pojawiło się wiele dobrego. Szczególnie dużo ciekawych treści opublikował Czarny Wilk, który przygotował zestawienie najlepszych gościnnych występów w bijatykach, zrecenzował znakomite Evoland 2, przedstawił dziesięć najbardziej kasowych ekranizacji gier i przybliżył fenomen jakim są klickery. Ogrom świetnych materiałów, nie sądzicie? Do tego trzeba dorzucić recenzję Super Mario Maker autorstwa Pity, tekst o Nobunaga’s Ambition: Sphere of Influence Danteveliego czy jego materiał z reklamami Metal Gear Solid. Swoją cegiełkę do niezwykle udanego tygodnia dorzucił też Alex One, wrzucając ciekawy materiał „Współcześni Asasyni umarli razem z Desmondem”. Obowiązkowa lektura dla miłośników cyklu.

Futbolmaniak jak zwykle popisał się perfekcyjną analizą, tym razem biorąc na tapetę młodzieżowych reprezentantów Polski. W którym klubie Ekstraklasy talenty szkoli się najlepiej i najmocniej na nie stawia? O tym dowiecie się z jego raportu. A u Jasona Hunta zbiór zdjęć z Nowego Jorku. Któż nie chciałby się tam znaleźć.DarkSiltihia

Gralingrad jeszcze nie wrócił do pełnej formy, co widać po liczbie tekstów. Na gameplay.pl puściłem tylko kolejny odcinek Bossów, o przeciwnikach z Darksiders, a tutaj zapowiedziałem i podsumowałem występy klubów z ligi włoskiej w pierwszej kolejce fazy grupowej Ligi Mistrzów i Ligi Europy. Tradycyjnie też opublikowałem kolejny odcinek „Gralingrad typuje”. Więcej w kolejnym tygodniu.

Macie inne warte uwagi teksty? Podzielcie się nimi w komentarzach. Do przeczytania i udanego tygodnia!

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.