O mnie i o blogu

Cześć! Witaj w Gralingradzie, a więc na blogu pełnym opowiadań na bazie gier. Znajdziesz tu historie inspirowane przeróżnymi tytułami wydanymi na konsole i komputery, a także relacje z karier w sportówkach pokroju Football Managera, FIFY lub PES-a.

Kim jestem? W sieci oraz w wirtualnych światach mogłeś poznać mnie pod pseudonimem Brucevsky. Już od ponad piętnastu lat tworzę materiały związane z grami. Swoje teksty zamieszczałem na łamach takich serwisów, jak Gamepress.pl, Gry-OnLine.pl, Gameplay.pl czy w ramach kilku gościnnych występów w miesięczniku Neo Plus. Teraz staram się łączyć obowiązki zawodowe z prowadzeniem bloga z opowiadaniami na bazie gier.

Dlaczego opowiadam o grach? Zawsze miło jest wrócić do ogranych hitów i powspominać swoje przygody. W Gralingradzie znajdziesz alternatywę dla publicystyki growej, streamów i let’s playów – coś do poczytania w leniwe popołudnie lub posłuchania w drodze do pracy czy szkoły.

Gralingrad początkowo istniał tylko jako blog na gameplay.pl. Przez ostatnie kilka lat stworzyłem tam kilkaset materiałów. Opisywałem stare i nowsze gry, komentowałem ostatnie zdarzenia i tworzyłem przekrojowe projekty z innymi blogerami. W czerwcu 2015 roku powstał Gralingrad.pl. To moje miejsce w sieci. Chcę tu wspominać dawne hity, wymieniać się opiniami i dzielić pomysłami z innymi pasjonatami.

Jeśli chcesz do mnie napisać lub masz pomysł na współpracę, zachęcam do kontaktu poprzez formularz w zakładce Kontakt lub e-mail gralingrad@gmail.com. Znajdziesz mnie też na FacebookuTwitterze, Instagramie i YouTube. Chcesz mnie wesprzeć? Skorzystaj z opcji postawienia kawy lub Patronite’a.  A jeśli masz podobne pasje, dołącz do społeczności Gralingradu i zostań stałym bywalcem. Na pewno będziesz zawsze mile widziany.

Content marketing i copywriting

Szukasz copywritera? Chcesz rozwijać content marketing w swojej firmie? Zobacz, jak mogę Ci pomóc jako Szermierz Słowa. Wykorzystaj w pełni potencjał treści pisanych, by rozwijać swoją działalność, promować produkty i usługi oraz zdobywać nowych klientów.