O mnie i o blogu

Cześć! Witaj w Gralingradzie, a więc na blogu pełnym opowiadań na bazie gier. Znajdziesz tu fanfiki inspirowane przeróżnymi tytułami wydanymi na konsole i komputery, a także relacje z karier w sportówkach pokroju Football Managera, FIFY lub PES-a.

Kim jestem? W sieci oraz w wirtualnych światach mogłeś poznać mnie pod pseudonimem Brucevsky. Już od ponad piętnastu lat tworzę materiały związane z moimi pasjami. Napisałem setki felietonów, komentarzy, recenzji czy analiz o tym, co mnie ciekawi, intryguje i wypełnia mój wolny czas. Swoje teksty zamieszczałem na łamach takich serwisów, jak Gamepress.pl, Gry-OnLine.pl, Gameplay.pl czy w ramach kilku gościnnych występów w miesięczniku Neo Plus. Teraz staram się łączyć obowiązki zawodowe z prowadzeniem bloga z fanfikami na bazie gier.

Gralingrad początkowo istniał tylko jako blog na gameplay.pl. Przez ostatnie kilka lat stworzyłem tam kilkaset materiałów. Opisywałem stare i nowsze gry, komentowałem ostatnie zdarzenia i tworzyłem przekrojowe projekty z innymi blogerami. Przez pewien czas starałem się dodatkowo tworzyć anglojęzyczną wersję Gralingradu, by szlifować swoją znajomość języka obcego i mieć miejsce na nieco inne, luźniejsze treści. W czerwcu 2015 roku powstał Gralingrad.pl. To mój najnowszy projekt, własne miejsce w sieci. Chcę tu wymieniać się opiniami i dzielić pomysłami z innymi pasjonatami.

Jeśli chcesz do mnie napisać lub masz pomysł na współpracę, zachęcam do kontaktu poprzez formularz w zakładce Kontakt lub e-mail gralingrad@gmail.com. Znajdziesz mnie też na FacebookuTwitterze i YouTube. Od marca 2018 roku działa też mój Patronite, więc jeśli podoba Ci się moja twórczość i chcesz mnie wesprzeć, możesz to zrobić i zapewnić sobie ciekawe nagrody. A jeśli masz podobne pasje, dołącz do społeczności Gralingradu i zostań stałym bywalcem. Na pewno będziesz zawsze mile widziany.

Chcesz podyskutować ze mną i innymi pasjonatami o grach? Zajrzyj tutaj:

https://www.facebook.com/groups/PGIK.EGT/