Ebooki

Blog FF VII Remake

Ebook Final Fantasy VII Remake

Blog FF VII Remake

Final Fantasy VII Remake to odnowiona wersja kultowego jRPG-a z czasów PSX-a, która przedstawia początek przygody Clouda i bojowników z grupy Avalanche. W remake'u FFVII pokazane są wydarzenia rozgrywające się w futurystycznym mieście Midgar, w którym znajduje się główne biuro potężnej korporacji Shinra. Ebook Final Fantasy 7 Remake to opowieść na bazie wydarzeń z gry, która przybliża losy bohaterów, a jednocześnie pokazuje, co gra ma do zaoferowania. Wybierz się w pełną wspominków podróż w ramach i nabierz apetytu na ponowne spotkanie z lubianymi postaciami.

Pobierz darmowy ebook Final Fantasy VII Remake wydany w ramach serii Ebooki z Gralingradu.

Czytaj_dalej

Need for Speed Most Wanted blog

Ebook Need for Speed: Most Wanted 2012

Need for Speed: Most Wanted (2012) to przygotowana przez Criterion, twórców genialnego Burnouta, gra wyścigowa z otwartym światem. Produkcja dzieli tytuł z jedną z najbardziej uwielbianych odsłon serii, ale poza listą kierowców do pokonania, nie łączy ich zbyt wiele elementów. Co oferuje w zamian? Jakie wyzwania czekają na gracza? Tego dowiesz się z fabularyzowanej opowieści o Bobbym Marlinie, który podbija Fairhaven. Ebook opowiada o kolejnych etapach rywalizacji w mieście i zwraca uwagę na charakterystyczne elementy produkcji. Jeśli masz ochotę samemu zmierzyć się z członkami białej listy, zachęcam do sprawdzenia tej gry wyścigowej z 2012 roku.

Pobierz darmowego ebooka Need for Speed: Most Wanted 2012. Publikacja została wydana w ramach serii Ebooki z Gralingradu.

Czytaj_dalej

Suikoden 2 blog

Ebook Suikoden 2

Suikoden II to jRPG wymieniany często w jednym zdaniu z innymi kultowymi reprezentantami gatunku, którzy pojawili się na pierwszym PlayStation. Pomimo ponad dwóch dekad, które minęły od premiery, przygoda Riou, Jowy'ego i Nanami nadal potrafi zachwycić i porwać. Chcesz powspominać o losach bohaterów, którzy znaleźli się w centrum trwającej wojny pomiędzy królestwem Średniogórza i Unią Miast Jowston?

Przeczytaj darmowego ebooka Suikoden 2.

Czytaj_dalej