Episode

Audiobook Final Fantasy 7 Remake 0

Final Fantasy 7 Remake: Audiobook #2

Avalanche stawia na szali własne życie w walce o dobro planety. Na skutek zbiegu różnych zdarzeń Cloud zostaje oddzielony od reszty grupy i trafia do slumsów, gdzie spotyka Aerith. Niespodziewanie zostaje prywatnym ochroniarzem dziewczyny, na którą polują wysłani przez korporację Shinra funkcjonariusze Turks. Przeżyj słynną przygodę jeszcze raz w ramach audiobooka z gry Final Fantasy 7 Remake!

FFVII Remake AUDIOBOOK 0

Final Fantasy 7 Remake: Audiobook #1

Miasto Midgar jest symbolem technologicznego postępu. Za jego rozwojem stoi potężna korporacja Shinra, która wykorzystuje ziemską energię Mako, by realizować swoje plany i kontrolować niemal wszystko i wszystkich. Do walki z organizacją staje grupa Avalanche, do której dołącza najemnik Cloud Strife. Jedno zlecenie staje się początkiem wielkiej przygody. Zapraszam do wspólnego wspominania Final Fantasy 7 Remake w ramach pierwszego odcinka audiobooka.

Need for Speed Most Wanted blog 0

Need for Speed Most Wanted (2012): Audiobook #3

Finał zmagań o tytuł najlepszego kierowcy miasta Fairhaven. Bobby Marlin stawia czoła elicie Białej Listy w walce na śmierć i życie na ulicach zatłoczonej metropolii. Najszybsze maszyny wyjeżdżają na drogę, by osiągać zawrotne prędkości i testować do maksimum umiejętności kierowców w ruchu ulicznym. Posłuchaj i powspominaj w audiobooku na bazie gry Need for Speed: Most Wanted z 2012 roku. 

Need for Speed Most Wanted Audiobook 0

Need for Speed Most Wanted (2012): Audiobook #2

Bobby Marlin ugruntowuje swoją pozycję w Fairhaven, mierząc się z kolejnymi przeciwnikami z Białej Listy. Coraz lepiej poznaje też samo miasto i jego poszczególne regiony. Zaprzyjaźnia się z nowymi samochodami, dzięki którym jest jeszcze szybszy i groźniejszych w ulicznych pojedynkach na szybkość i zręczność. Poznaj jego historię w audiobooku na bazie gry Need for Speed: Most Wanted z 2012 roku. 

Need for Speed Most Wanted Audiobook 2

Need for Speed Most Wanted (2012): Audiobook #1

Bobby Marlin trafia do Fairhaven w konkretnym celu. Chce zostać królem ulicznych wyścigów i zająć pierwsze miejsce na liście kierowców Most Wanted. Oto początek jego zmagań z innymi szaleńcami oraz policją.

Audiobook Football Manager 0

Przygoda w Norwegii: Audiobook FM13 #12

Polski trener zdołał wprowadzić Lillehammer FK do grona najlepszych zespołów Norwegii. Po przejściu na zawodowstwo stara się wykorzystać nowe możliwości, by umocnić swoją pozycję w stawce i naprowadzić drużynę na nowy kurs – awans do europejskich pucharów. W tym celu rusza na transferowe łowy, po raz pierwszy zakrojone na szeroką skalę, wychodzącą poza granice kraju. Przygoda w Norwegii to audiobook stworzony na bazie kariery...

Uncanny Valley Audiobook 0

Uncanny Valley: Audiobook

Audiobook Uncanny Valley przybliża mroczną historię policjanta Toma, głównego bohatera gry indie o tym samym tytule od studia Cowardly Creations. Poznaj jeden z wariantów scenariusza tego survival-horroru w krótkim opowiadaniu w formie audiobooka. 

Audiobook Football Manager 0

Przygoda w Norwegii: Audiobook FM13 #11

Lillehammer FK udanie rozpoczyna swój pierwszy sezon w najwyższej lidze norweskiej. Kolejni rywale nie dają się już jednak tak łatwo zaskoczyć. Poziom trudności rośnie, a kadra zaczyna mieć coraz większe problemy, by uporać się z wyzwaniem. Czy beniaminek, który jest półzawodowy, zdoła przeciwstawić się narastającym przeciwnościom i uratuje miejsce w elicie? Odpowiedź poznasz w jedenastym odcinku audiobooka Football Manager 2013 pod tytułem Przygoda w...

Audiobook Football Manager 0

Przygoda w Norwegii: Audiobook FM13 #10

Nieudane próby awansu do najwyższej ligi nie zniechęcają polskiego trenera Lillehammer FK. W kolejnym sezonie podejmuje on kolejną próbę wprowadzenia klubu do elity. Nowe transfery wlewają nadzieje w serca kibiców i potwierdzają duże aspiracje. Wszystko wskazuje na papierze na sukces, ale po drodze nie brakuje wyzwań i problemów. Czy LFK im podoła? Zapraszam na dziesiąty odcinek audiobooka Football Manager 2013 pod tytułem Przygoda w...

Audiobook Red Dead Redemption 2 0

Audiobook Red Dead Redemption 2 #4

Pobyt gangu Dutcha van der Lindego nieopodal Valentine zostaje nagle przerwany, gdy grupę namierza niespodziewany wróg. Wkrótce Arthur Morgan i jego kompani mają okazję z bliska poznać realia życia w Rhodes, gdzie rządzą Szubrawcy z Lemoyne. Audiobook Red Dead Redemption 2 to historia gangu Dutcha van der Lindego opowiedziana z perspektywy rewolwerowca Arthura Morgana. Spisując swój pamiętnik, bohater przedstawia świat Dzikiego Zachodu końca XIX...