Podcast

Audiobook Football Manager 0

Przygoda w Norwegii: Audiobook FM13 #3

W Lillehammer FK pojawia się nowy właściciel. Czy to oznacza duże zmiany w klubie? Jak wpłynie na sytuację polskiego trenera, który w trzeciej lidze stara się zbudować jakkolwiek grającą drużynę, a jednocześnie poukładać swoje życie? Odpowiedzi w trzecim odcinku audiobooka Football Manager 2013 pod tytułem Przygoda w Norwegii.

Audiobook Football Manager 0

Przygoda w Norwegii: Audiobook FM13 #2

Polski trener próbuje opanować sytuację w Lillehammer FK, a więc drużynie, która po pierwszych kolejkach sezonu może poszczyć się najgorszą obroną w całej trzeciej lidze norweskiej. Czy uda się mu zapanować nad sytuacją? Czy nie ucieknie z klubu, wracając do błogiego alkoholizmu i marnowania dni przed telewizorem? Odpowiedzi w drugim odcinku audiobooka Football Manager 2013 pod tytułem Przygoda w Norwegii.

Audiobook Football Manager 0

Przygoda w Norwegii: Audiobook FM13 #1

Po kilku latach pracy w zawodzie zmęczony codziennością trener piłkarski zaszywa się w domu i stacza niemal na samo dno. W końcu zostaje brutalnie wyrwany z kapci przez zaniepokojonego ojca. Ten wysyła go do zimnej Norwegii, by mógł tam zrobić porządek ze swoim życiem. Czy przyjmie wyzwanie i zbuduje małą potęgę piłkarską w Skandynawii? Przygoda w Norwegii to audiobook stworzony na bazie kariery w...

Audiobook Resident Evil 0

Audiobook Resident Evil 2: Wspomnienia Leona #2

Policjant Leon S. Kennedy walczy o przetrwanie w opanowanym przez nieumarłych Racoon City. Co jeszcze skrywa posterunek policji? Czy wraz z Claire zdoła uciec żywy z metropolii? Posłuchaj drugiego odcinka relacji funkcjonariusza w odcinku audiobooka Resident Evil 2.

Audiobook Resident Evil 0

Audiobook Resident Evil 2: Wspomnienia Leona #1

Resident Evil 2 to kultowy survival-horror, który na stałe zapisał się w pamięci nie tylko fanów gatunku, ale wszystkich miłośników gier. To także wdzięczny materiał na opowieść. Zapraszam na pierwszy odcinek audiobooka, w którym funkcjonariusz Leon S. Kennedy wspomina swoje przybycie do opanowanego przez zombi Racoon City, a także późniejszą walkę o przetrwanie.