Podcast

Audiobook Red Dead Redemption 2 0

Audiobook Red Dead Redemption 2 #4

Pobyt gangu Dutcha van der Lindego nieopodal Valentine zostaje nagle przerwany, gdy grupę namierza niespodziewany wróg. Wkrótce Arthur Morgan i jego kompani mają okazję z bliska poznać realia życia w Rhodes, gdzie rządzą Szubrawcy z Lemoyne. Audiobook Red Dead Redemption 2 to historia gangu Dutcha van der Lindego opowiedziana z perspektywy rewolwerowca Arthura Morgana. Spisując swój pamiętnik, bohater przedstawia świat Dzikiego Zachodu końca XIX...

Audiobook Red Dead Redemption 2 0

Audiobook Red Dead Redemption 2 #3

Arthur Morgan stara się robić możliwie dużo dla ukrywającego się nieopodal Valentine gangu. Podejmuje się ryzykownych misji ratunkowych, ale też dziwnych zleceń, byle tylko zarobić kilkadziesiąt dodatkowych dolarów. O jego nowych perypetiach przeczytasz w kolejnym epizodzie pamiętnika. Audiobook Red Dead Redemption 2 to historia gangu Dutcha van der Lindego opowiedziana z perspektywy rewolwerowca Arthura Morgana. Spisując swój pamiętnik, bohater przedstawia świat Dzikiego Zachodu końca...

Audiobook Red Dead Redemption 2 0

Audiobook Red Dead Redemption 2 #2

Gang Dutcha van der Lindego zatrzymuje się nieopodal Valentine i stara się zgromadzić środki potrzebne na przetrwanie. Nie jest to łatwe, gdy musisz unikać zainteresowania stróżów prawa i łowców nagród. Kolejne perypetie skłaniają Arthura Morgana do przemyśleń o życiu, sprawiedliwości i procesie starzenia. Audiobook Red Dead Redemption 2 to historia gangu Dutcha van der Lindego opowiedziana z perspektywy rewolwerowca Arthura Morgana. Spisując swój pamiętnik,...

Audiobook Football Manager 0

Przygoda w Norwegii: Audiobook FM13 #9

Plan podboju ligi norweskiej przez Lillehammer FK napotyka na przestój. Bariera drugiej ligi okazuje się zbyt trudną przeszkodą, na której mający sporo braków zespół kilkukrotnie się rozbija. Polski trener nie traci jednak zapału i nadziei. Motywacyjnego kopa daje mu też nowy asystent, dawna gwiazda Realu Madryt i reprezentacji Francji. Zapraszam na dziewiąty odcinek audiobooka Football Manager 2013 pod tytułem Przygoda w Norwegii.

Audiobook Red Dead Redemption 2 0

Audiobook Red Dead Redemption 2 #1

Audiobook Red Dead Redemption 2 to historia gangu Dutcha van der Lindego opowiedziana z perspektywy rewolwerowca Arthura Morgana. Spisując swój pamiętnik, bohater przedstawia świat Dzikiego Zachodu końca XIX wieku i komentuje wydarzenia, których był świadkiem. Oto pierwszy odcinek jego pamiętnika. Drugi odcinek audiobooka Red Dead Redemption 2 —->

Audiobook Football Manager 0

Przygoda w Norwegii: Audiobook FM13 #8

Po nieudanych barażach Lillehammer FK rozpoczyna 2016 rok w tym samym miejscu, w którym było dwanaście miesięcy wcześniej. Polski trener marzy o wywalczeniu upragnionego awansu w kolejnym sezonie i pozbyciu się łatki półzawodowca. Czy jednak hart ducha i kilka wzmocnień wystarczą, by nadrobić wyraźne braki? Zapraszam na ósmy odcinek audiobooka Football Manager 2013 pod tytułem Przygoda w Norwegii.

Audiobook Football Manager 0

Przygoda w Norwegii: Audiobook FM13 #7

Lillehammer FK dzielnie walczy w drugiej lidze norweskiej, a polski trener szuka wzmocnień, które pomogłyby w dalszym rozwoju zespołu. Dość niespodziewanie największy talent, który może odmienić losy klubu znajduje… w futsalowej hali. Zapraszam na siódmy odcinek audiobooka Football Manager 2013 pod tytułem Przygoda w Norwegii.

Audiobook Football Manager 0

Przygoda w Norwegii: Audiobook FM13 #6

Lillehammer FK awansowało do drugiej ligi, ale promocja oznaczała tylko kolejne wyzwania dla klubu i polskiego szkoleniowca. Widmo bankructwa? Przechodzący depresję prezes? Czy LFK zdoła odnaleźć się na tle dużo silniejszych przeciwników i zapewnić sobie przetrwanie? Zapraszam na szósty odcinek audiobooka Football Manager 2013 pod tytułem Przygoda w Norwegii.

Audiobook Football Manager 0

Przygoda w Norwegii: Audiobook FM13 #5

Polski trener bierze się ostro do pracy, by jak najszybciej uciec z Lillehammer FK z trzeciej ligi norweskiej. Czy kilka wzmocnień wystarczy, by przykryć krótką ławkę rezerwowych i ograniczający możliwości półzawodowy charakter klubu? Zapraszam na piąty odcinek audiobooka Football Manager 2013 pod tytułem Przygoda w Norwegii.

Audiobook Football Manager 0

Przygoda w Norwegii: Audiobook FM13 #4

Do siedziby Lillehammer FK przyjeżdża z niespodziewaną propozycją napastnik Jim Sorum Johansen. Ten moment zmienia historię klubu i staje się początkiem legendy, o której później mówić będą wszyscy mieszkańcy miasta. Zapraszam na czwarty odcinek audiobooka Football Manager 2013 pod tytułem Przygoda w Norwegii.