Episode

Audiobook Monster Hunter Freedom Unite 0

Monster Hunter Freedom Unite: Audiobook #1

Zostać łowcą, który poluje na wielkie i krwiożercze bestie, a tym samym pomaga małym społecznościom poczuć się bezpiecznie. To niełatwa droga życia, ale z pewnością satysfakcjonująca, kiedy już pewnie postawi się nogę w tym pewnym wyzwań środowisku. Jak zaczęła się moja przygoda z łowiectwem i dlaczego okazała się żmudną ścieżką pewną wyrzeczeń? Posłuchaj historii początkującego łowcy w audioboku z gry Monster Hunter Freedom Unite.

Battlefield 3 - audiobook 0

Battlefield 3: Audiobook

Kolejna wojna destabilizuje sytuację na świecie. Dochodzi do zamachów nuklearnych. W siedzibie CIA trwa przesłuchanie amerykańskiego marines, Blackburna, który jest jednym z głównych podejrzanych. Agenci wierzą, że wyciągną z niego informacje pozwalające odnaleźć zaginioną bombę, która za moment może obrócić kolejne miasto w ruinę. Rozpoczyna się walka z czasem, w której wszyscy mogą przegrać.

Audiobook Final Fantasy 7 Remake 0

Final Fantasy 7 Remake: Audiobook #5

Cloud i jego kompani z grupy Avalanche docierają do Aerith, ale to dopiero początek kłopotów, którym muszą stawić czoła w siedzibie korporacji Shinra. Sytuację komplikuje szalony naukowiec Hojo, który zmusza ich do udziału w serii eksperymentów bojowych. Niedługo później w budynku zjawia się też ktoś dobrze znany Cloudowi, kto ma niejasne zamiary. Poznaj decydujący fragment gry Final Fantasy 7 Remake i zobacz, jak bohaterowie...

Audiobook Final Fantasy 7 Remake 0

Final Fantasy 7 Remake: Audiobook #4

Bezlitosny atak korporacji Shinra nie pozostawiał złudzeń. Potężna organizacja była gotowa na wszystko, byle tylko wyeliminować każdego, kto próbuje stawać jej na drodze. Cloud i jego kompani o jej możliwościach przekonali się dobitnie. Teraz musieli podjąć trudne decyzje i zaryzykować wszystko, by ocalić pojmaną przez wroga Aerith. W ten sposób znaleźli się w biurowcu Shinry, gdzie czekało na nich wiele niebezpieczeństw.

Audiobook Final Fantasy 7 Remake 0

Final Fantasy 7 Remake: Audiobook #3

Cloud i Aerith podążają tropem Tify do Wall Market. Rejonem uznawanym za rozrywkowe centrum Midgaru rządzi skorumpowany Don Corneo. Muszą wykazać się sprytem i wytrwałością, by dotrzeć do kryminalisty otoczonego wianuszkiem ochroniarzy. Spotkanie z nim przybiera niespodziewany obrót i rozpoczyna cały ciąg wydarzeń, które wstrząsają futurystyczną metropolią. Korporacja Shinra odsłania swoją najmroczniejszą twarz. Przypomnij sobie, co wydarzyło się w Wall Market i spotkało Clouda...

Audiobook Final Fantasy 7 Remake 0

Final Fantasy 7 Remake: Audiobook #2

Avalanche stawia na szali własne życie w walce o dobro planety. Na skutek zbiegu różnych zdarzeń Cloud zostaje oddzielony od reszty grupy i trafia do slumsów, gdzie spotyka Aerith. Niespodziewanie zostaje prywatnym ochroniarzem dziewczyny, na którą polują wysłani przez korporację Shinra funkcjonariusze Turks. Przeżyj słynną przygodę jeszcze raz w ramach audiobooka z gry Final Fantasy 7 Remake!

FFVII Remake AUDIOBOOK 0

Final Fantasy 7 Remake: Audiobook #1

Miasto Midgar jest symbolem technologicznego postępu. Za jego rozwojem stoi potężna korporacja Shinra, która wykorzystuje ziemską energię Mako, by realizować swoje plany i kontrolować niemal wszystko i wszystkich. Do walki z organizacją staje grupa Avalanche, do której dołącza najemnik Cloud Strife. Jedno zlecenie staje się początkiem wielkiej przygody. Zapraszam do wspólnego wspominania Final Fantasy 7 Remake w ramach pierwszego odcinka audiobooka.

Need for Speed Most Wanted blog 0

Need for Speed Most Wanted (2012): Audiobook #3

Finał zmagań o tytuł najlepszego kierowcy miasta Fairhaven. Bobby Marlin stawia czoła elicie Białej Listy w walce na śmierć i życie na ulicach zatłoczonej metropolii. Najszybsze maszyny wyjeżdżają na drogę, by osiągać zawrotne prędkości i testować do maksimum umiejętności kierowców w ruchu ulicznym. Posłuchaj i powspominaj w audiobooku na bazie gry Need for Speed: Most Wanted z 2012 roku. 

Need for Speed Most Wanted Audiobook 0

Need for Speed Most Wanted (2012): Audiobook #2

Bobby Marlin ugruntowuje swoją pozycję w Fairhaven, mierząc się z kolejnymi przeciwnikami z Białej Listy. Coraz lepiej poznaje też samo miasto i jego poszczególne regiony. Zaprzyjaźnia się z nowymi samochodami, dzięki którym jest jeszcze szybszy i groźniejszych w ulicznych pojedynkach na szybkość i zręczność. Poznaj jego historię w audiobooku na bazie gry Need for Speed: Most Wanted z 2012 roku. 

Need for Speed Most Wanted Audiobook 2

Need for Speed Most Wanted (2012): Audiobook #1

Bobby Marlin trafia do Fairhaven w konkretnym celu. Chce zostać królem ulicznych wyścigów i zająć pierwsze miejsce na liście kierowców Most Wanted. Oto początek jego zmagań z innymi szaleńcami oraz policją.