Startuje Aleja Sławy Gralingradu!

Aleja Sławy Gralingradu

W grach lubimy i cenimy rywalizację. To ona leżała u podstaw zabawy w arcade’owych hitach pokroju Pac-Mana czy Asteroids, to ona napędza zmagania w battle-royalach, wyścigach czy bijatykach. Dzisiaj jest nam łatwiej, niż kiedykolwiek wcześniej wskoczyć do świata sieciowych zmagań. Na swoim przykładzie wiem jednak, że w zawsze za krótkiej dobie, w której jest tyle spraw do ogarnięcia, bywa trudno ze zorganizowaniem wspólnej partyjki. Dlatego startuję z Aleją Sławy Gralingradu, gdzie pojedynki w wirtualnych światach toczymy w wygodniejszej, korespondencyjnej formie.

Czym jest Aleja Sławy Gralingradu?

Wirtualną tablicą wyników w najszerszym możliwym rozumieniu. Księgą rekordów graczy, którzy chcieli pochwalić się swoim osiągnięciem, a jednocześnie rzucić wyzwanie innym fanom danej produkcji.

Co mogę zapisać w Alei Sławy Gralingradu?

Niemal każde swoje osiągnięcie, które jest w jakiś sposób mierzalne. Może to być najlepszy czas okrążenia na wybranym torze w grze wyścigowej. Wyśrubowana seria zwycięstw w trybie survival w bijatyce. Może być klasyczny high-score z klasyka. Może być czas speedruna z ulubionej przygodówki czy platformówki. Liczy się też najwyższe zwycięstwo w meczu na danym poziomie trudności w danej sportówce lub liczba zabójstw nabita w deathmatchu strzelanki. Ogranicza nas wyobraźnia. No i może trochę zdrowy rozsądek. 😉

Jak mogę dodać swój wynik?

To proste. Możesz przesłać go przez formularz kontaktowy na skrzynkę Gralingradu, możesz wrzucić info w komentarzu pod stroną z wynikami lub przesłać swój rekord/challenge  na Facebooku – zostawiając swój rekord/challenge na grupie Towarzyszów z Gralingradu.

Co musi zawierać wpis?

Ksywkę lub inny identyfikator, tytuł gry, dany wynik/rekord oraz screen/wideo/jakiekolwiek inne potwierdzenie danego osiągnięcia. I voila, niedługo później Twój prywatny sukces i wyzwanie stają się dostępne w Alei Sławy Gralingradu!

Stronę z wynikami znajdziesz pod tym linkiem – Aleja Sławy Gralingradu!

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.