Podsumowanie tygodnia (4-10 października)

przeglad_tygodniaSiedem dni minęło błyskawicznie, dostarczając jednym typową liczbę wrażeń, innych za to wprost bombardując rozmaitymi emocjami. Wiele ciekawych odczuć można mieć na przykład po lekturze blogowych wpisów. Co zaserwowali nam autorzy publikujący w różnych miejscach? Odpowiedź tradycyjnie przynosi podsumowanie tygodnia.

Na gameplay.pl nadal trwa zabójcza seria Czarnego Wilka, który znów dostarczył skłaniające do dyskusji i przemyśleń listy. Tym razem wybrał filmowe adaptacje, które okazały się lepsze od materiału źródłowego i najlepsze gry ze złoczyńcami w rolach głównych. Danteveli z punktu widzenia fana serii opisał  z kolei wady i zalety Samurai Warriors 4-II, a Montinek zachęcił do dyskusji o fabule Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Pita przypomniał Black & White 2, które przed laty w trudnym okresie próbowało zaproponować inną opcję zabawy, a Meehov spisał wrażenia z bety Rainbow Six: Siege. Sporo dobrego, nie sądzicie?unfinishedswan

W Knajpie u Zombiego zawitała tymczasem recenzja dokumentu Thank you for playing, którą zresztą też w tym tygodnia miałem okazję opisać na gameplay.pl. Obaj zgadzamy się, że to warta obejrzenia, nostalgiczna podróż do czasów minionych.

A co prócz tego u mnie w Gralingradzie? Na gameplay.pl poleciał tekst z przemyśleniami po ograniu The Unfinished Swan. Porwała mnie ta „bajka” i chciałbym więcej takich projektów. Na autorskim blogu z kolei pomarudziłem na Blackguards i Haunting Ground, w których albo denerwują mnie niektóre rozwiązania, albo wkurza słabo rozwinięta fabuła. Ale to nie są takie totalnie złe gry, więc się za bardzo nie uprzedzajcie.

Jeśli trafiliście gdzie w sieci na inny warty uwagi tekst, podzielcie się linkiem w komentarzach. Udanego tygodnia i do przeczytania!

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.