Podsumowanie tygodnia (27 września – 3 października)

Podsumowanie tygodniaPowrót do formy sprzed urlopu/choroby/ataku przewlekłego lenistwa nie jest rzeczą prostą. Odpowiednia doza samozaparcia może jednak wystarczyć, by poradzić sobie z kryzysem. Dla osób, które wciąż w nim są lub dopiero z niego wychodzą kolejny odcinek podsumowania tygodnia. Szukacie wypisu ciekawych tekstów? Dobrze trafiliście.

Na początek gameplay.pl, gdzie znów można było znaleźć sporo interesujących materiałów o filmach i grach. FSM zrecenzował trzeciego Wiedźmina, dołączając do tysiąca pochwalnych opinii. Alex One przybliżył postać Master Chefa z Halo i zapowiedział na dwa głosy Gears of War 4. Kolejną ciekawą listę opublikował Czarny Wilk, wybierając dziesięć seriali, które zostały skasowane w najgorszym możliwym momencie. To on jest też autorem Top 10 najlepszych spin-offów. Któż z nas nie zna i nie spędził godzin przy takich dziełach, jak Final Fantasy Tactics czy Crash Team Racing? Koniecznie rzućcie też okiem na recenzję Marsjanina autorstwa FSM-a i spostrzeżenia Pity o ukonsolowieniu PC-tów.

Dzieło Ridleya Scotta zrecenzował też Jason Hunt, więc dla porównania zajrzyjcie również koniecznie do niego. Na ciekawy zabieg na swoim blogu zdecydował się z kolei JackGrall, który napisał kilka akapitów o skali ocen w recenzjach i postanowił wprowadzić nowy system u siebie. Nie sposób pominąć też kolejnego interesującego materiału Futbolmaniaka, który zwrócił uwagę na aktualną sytuację Eleven, wskazując m.in. problemy stacji. Za dużo praw to nie zawsze dobrze i ten przykład to potwierdza.summerhot

A w Gralingradzie? Powoli wracam do starego tempa pisania. Na gameplay.pl opublikowałem materiał o dwóch szkołach baseballa, które oferują gry. Wolicie uczyć się z Mario czy z profesjonalistami z zawodowej ligi MLB? Tam też opublikowałem materiał o genialnym Half-Minute Hero, dzięki któremu ubarwiłem swój wakacyjny wyjazd. A tutaj poleciały dwa odcinki Włochów w Europie i kolejne typy Serie A. Obstawiacie ze mną?

Jeśli macie inne teksty do polecenia, koniecznie podrzućcie je w komentarzach. Udanego tygodnia i do przeczytania.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.