Podsumowanie tygodnia: 23-29 sierpnia

Przegląd tygodniaWakacje dobiegają końca. Dla wielu z nas nic się nie zmieni, bo w pracy dwumiesięcznej przerwy nie ma, dla innych na pewno dość dotkliwie zmniejszą się zasoby wolnego czasu. Wszyscy, którzy szukają tymczasem dobrej lektury, mogą skorzystać z kolejnego podsumowania tygodnia, by być na bieżąco z tekstami na różnych blogach i w Gralingradzie.
Tradycyjnie zacznijmy od gameplay.pl. Blogerów wyraźnie dotknęło letnie lenistwo, bo wpisów pojawiło się niewiele, a jeśli już ktoś coś dodał to o serii Metal Gear. I tak Danteveli wybrał najlepszych bossów, Czarny Wilk genialnie streścił całą historię Solid Snake’a i Big Bossa, a AlexOne sprawdził w akcji Peace Walkera. Różnorodności próbowali temu wszystkiemu dodać DrSlaugher, który przypomniał kilka niedostępnych dzisiaj w sieciowej dystrybucji gier oraz Innuendo ze swoją listą kolejnych indyków z własnej kolekcji. Pograłbym w taką Black&White lub Ecstaticę. Oni już sprawdziłem i wspomnienia mam mieszane.

Futbolmaniak z kolei przygotował doroczny piłkarski raport telewizji, w którym szybko i sprawnie można połapać się gdzie co oglądać. Tomek Tomczyk na chwilę oderwał się od grania (pozazdrościć!) i pokazał, że żyje , a na Uzyjwyobraźni trafił przekozacki tekst o krótkim epizodzie pracy w wypożyczalni samochodów autora. Wasze auto też ma składanego Rogera Federera z kortem w wyposażeniu?
Vincent Valentine cosplay

U mnie tymczasem tydzień zdominowały gry i piłka nożna. Na gameplay wrzuciłem recenzję Pirates: The Legend of Black Kat, ostatecznie kończąc temat tej przeciętnej produkcji Westwood Studios. Tam też poszła notka z brakami/wadami Blackguards. Na blogspocie pojawił się zbiór najlepszych cosplayów Vincenta Valentine’a z Final Fantasy VII, a tutaj podsumowanie typów pierwszej kolejki i zestaw na drugą rundę spotkań Serie A oraz wrażenia po fatalnym występie Lazio w rewanżowym meczu z Bayerem Leverkusen w eliminacjach Ligi Mistrzów. Do tego kilka wniosków po losowaniu grup Ligi Mistrzów.

Trafiliście jeszcze na coś ciekawego do przeczytania w minionych dniach? Podzielcie się tym w komentarzach. Tymczasem spokojnego tygodnia i do przeczytania.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.