Podsumowanie tygodnia (20-26 września)

przeglad_tygodniaCzasami choć bardzo chcemy nie dajemy rady utrzymać ręki na pulsie i jednak być na bieżąco z ciekawiącymi nas tematami. Tak zdarza się na przykład, gdy naszą uwagę odwróci walka z wirusem, próbującym na różne sposoby pozbawić nas energii i chęci do życia. Dla chorych, wracających do zdrowia, ale też tych po prostu szukających ciekawej lektury, kolejny przegląd tygodnia.

Tradycyjnie zacznijmy od gameplay.pl, w którym w ostatnich dniach nie zabrakło niezłych list i interesujących analiz. Alex One zwrócił uwagę na niewielką popularność serii Halo w Polsce. Źle może z liczbą fanów Master Chefa nad Wisłą nie jest, ale rzeczywiście w stosunku do reszty świata ten kult jest jakby mniejszy. Meehov wspomniał o Baldur’s Gate II w ramach 15-lecia premiery znakomitej kontynuacji, a FSM zrecenzował Sicario. Wygląda na film, na który warto wybrać się do kina. Miłośnikom różnorakich list lekturę zapewnili tymczasem Czarny Wilk i Szatansky. Pierwszy wybrał najgorsze ekranizacje komiksów Marvela i gry, które sprzedawały konsole. Drugi skupił się na niezłych egranizacjach, czyli grach na podstawie filmów, które nawet nadawały się do zabawy.

Futbolmaniak pokusił się o przypomnienie kilku piłkarzy, którym błędne decyzje transferowe zniszczyły kariery. O upadku Torresa chyba mówić się będzie jeszcze przez długie lata. Jason Hunt tymczasem zachęcił do wzięcia udziału w akcji patyczekdobuzi.pl i mogę tylko powtórzyć jego apel, że na pewno warto wziąć w niej udział. To nic nie kosztuje, a może tak wiele dać. Na Uzyjwyobraźni trafiła z kolei opowieść o wakacyjnej przygodzie pewnego biznesmena. Takiej historii dawno nie czytaliście.

A w Gralingradzie? Zmagania z chorobą nie pozwoliły mi zrealizować planów i wrócić do właściwego tempa pisania. Na gameplay.pl wrzuciłem więc tylko tekst o przepełnionej erotyzmem i seksem grze Haunting Ground, a tutaj kolejne typy Serie A i materiał o problemach gracza, który może się wstydzić niektórych produkcji lub swoich wyczynów w wirtualnych światach.

Macie jakieś inne warte polecenia materiały? Podrzućcie je w komentarzach. Do przeczytania, udanego tygodnia!

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.