Podsumowanie tygodnia (6-12 września)

przeglad_tygodniaPo kilku dniach  ładowania akumulatorów wracam do pisania, zaczynając od kolejnego przeglądu tygodnia. W czasie mojej nieobecności inni blogerzy nie próżnowali, co widać po liczbie dobrych i wartych uwagi tekstów. Co więc polecam szczególnie?

Na gameplay.pl trafiło kilka naprawdę dobrych treści. Myrmekochoria podsumował swoje trzy lata pisania, przypominając co lepsze teksty. Jeśli ktoś wcześniej nie miał czasu lub okazji się z nimi zapoznać to ma szansę to nadrobić. Naprawdę warto. Danteveli opisał z kolei najlepsze smaczki i easter eggi z Metal Gear Solid V (polecam w ciemno, bo sam nie czytałem, unikając spojlerów), Alex One poruszył temat tłumaczenia na polski tytułów gier, a debiutujący Fett przypomniał historię Lary Croft. Kamil Brycki przygotował coś dla fanów czytania, recenzję Marsjanina, a DM pokusił się o wydanie opinii o Karbali.

Futbolmaniak poświęcił tymczasem chwilę na przypomnienie największych zagranicznych gwiazd, które grały na polskich boiskach w ostatnim czasie. Trzymam kciuki, by Milos Krasić wrócił do formy z Juventusu i zachwycał w ekstraklasie tak jak choćby Danijel Ljuboja. Wielkich talentów i piłkarzy potrafiących samodzielnie decydować o wyniku meczu nasza liga bardzo potrzebuje. Poważnie zrobiło się z kolei u Jasona Hunta, który poruszył kwestię uchodźców. Ciekawe spojrzenie na liczne dyskusje w kraju na ich temat.

A w Gralingradzie urlopowy przestój, co widać było tylko po dwóch tekstach. Na gameplay.pl trafił siódmy odcinek Laika w świecie Marvela, pierwszy o Annihilation: Conquest, a tutaj zestaw typów na trzecią kolejkę Serie A.

Znaleźliście coś innego, co warte jest przeczytania? Podzielcie się w komentarzach. Udanego kolejnego tygodnia i do przeczytania.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.