Podsumowanie tygodnia (21-27 czerwca)

Przegląd tygodniaKurz po E3 powoli opada, choć w sieci nadal pojawiają się kolejne analizy i rankingi zaprezentowanych produkcji. Co tymczasem w minionym tygodniu działo się na gameplay.pl i w Gralingradzie? Pora na szybki przegląd tygodnia.

Fani dobrych, długich i ciekawych materiałów, którzy lubią zaglądać na gameplay.pl, na pewno mogli być w ostatnich dniach zadowoleni. Interesujących i dobrze napisanych tekstów nie brakowało, a podejmowana tematyka była bardzo różnorodna. W kwestii oryginalności tematu na pewno wyróżnił się Myrmekochoria, publikując długi tekst „Pogromcy bakterii” o dokonaniach m.in. Ludwika Pasteura. Na pewno to ciekawa opcja na poszerzenie trochę własnych horyzontów.

Znowu w swoim znakomitym stylu inny temat podjął tymczasem Gawełko, który zajął się nowością w Fallout 4, możliwością zagospodarowania własnego terenu. Wiele osób twierdzi, że to niepotrzebna nowinka, ale autor pozwala spojrzeć na to z innej, bardziej pozytywnej strony. Oczywiście w tym tygodniu dużo miejsca poświęcono też problemom PC-towego Batmana i na gameplay.pl można było to zauważyć w aż trzech tekstach, Meterdei, Michała i Danteveliego.

pirates2

W dużo innym tonie za to napisał felieton Czarny Wilk, którego bardzo ucieszyła zapowiedź i sposób prezentacji Unravel na E3. To był rzeczywiście magiczny moment i mam tylko nadzieję, że nie było to wszystko wyreżyserowane. By zamknąć temat wartych uwagi tekstów z gameplay.pl polecam jeszcze materiał „Podteksty seksualne w reklamach gier wideo” Danteveliego. Niektórzy wydawcy mają naprawdę szalone pomysły.

A co w minionym tygodniu działo się na trzech blogach funkcjonujących pod szyldem Gralingradu? Na gameplayowym poletku ostatecznie rozliczyłem się z przeciętnym Herdy Gerdy na PlayStation 2 i opowiedziałem o swoich przeprawach z kiepsko zaprojektowanymi przeciwnikami w Pirates: Legend of Black Kat. Na anglojęzycznego bloga poszukałem pięciu najseksowniejszych cosplayów z bohaterką Dead or Alive, Kasumi, które możemy znaleźć w internecie. A tutaj? Na początek działalności gralingrad.pl opisałem swoje plany i pomarudziłem na Looney Tunes: Galactic Sports na PS Vita.

Dzięki za uwagę i udanego kolejnego tygodnia. W wolnych chwilach zaglądajcie na Gralingrad.pl, na pewno będzie się tutaj sporo działo.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.