Podsumowanie tygodnia (21-27 czerwca)

Przegląd tygodniaKurz po E3 powoli opada, choć w sieci nadal pojawiają się kolejne analizy i rankingi zaprezentowanych produkcji. Co tymczasem w minionym tygodniu działo się na gameplay.pl i w Gralingradzie? Pora na szybki przegląd tygodnia.

Fani dobrych, długich i ciekawych materiałów, którzy lubią zaglądać na gameplay.pl, na pewno mogli być w ostatnich dniach zadowoleni. Interesujących i dobrze napisanych tekstów nie brakowało, a podejmowana tematyka była bardzo różnorodna. W kwestii oryginalności tematu na pewno wyróżnił się Myrmekochoria, publikując długi tekst „Pogromcy bakterii” o dokonaniach m.in. Ludwika Pasteura. Na pewno to ciekawa opcja na poszerzenie trochę własnych horyzontów.

Znowu w swoim znakomitym stylu inny temat podjął tymczasem Gawełko, który zajął się nowością w Fallout 4, możliwością zagospodarowania własnego terenu. Wiele osób twierdzi, że to niepotrzebna nowinka, ale autor pozwala spojrzeć na to z innej, bardziej pozytywnej strony. Oczywiście w tym tygodniu dużo miejsca poświęcono też problemom PC-towego Batmana i na gameplay.pl można było to zauważyć w aż trzech tekstach, Meterdei, Michała i Danteveliego.

pirates2

W dużo innym tonie za to napisał felieton Czarny Wilk, którego bardzo ucieszyła zapowiedź i sposób prezentacji Unravel na E3. To był rzeczywiście magiczny moment i mam tylko nadzieję, że nie było to wszystko wyreżyserowane. By zamknąć temat wartych uwagi tekstów z gameplay.pl polecam jeszcze materiał „Podteksty seksualne w reklamach gier wideo” Danteveliego. Niektórzy wydawcy mają naprawdę szalone pomysły.

A co w minionym tygodniu działo się na trzech blogach funkcjonujących pod szyldem Gralingradu? Na gameplayowym poletku ostatecznie rozliczyłem się z przeciętnym Herdy Gerdy na PlayStation 2 i opowiedziałem o swoich przeprawach z kiepsko zaprojektowanymi przeciwnikami w Pirates: Legend of Black Kat. Na anglojęzycznego bloga poszukałem pięciu najseksowniejszych cosplayów z bohaterką Dead or Alive, Kasumi, które możemy znaleźć w internecie. A tutaj? Na początek działalności gralingrad.pl opisałem swoje plany i pomarudziłem na Looney Tunes: Galactic Sports na PS Vita.

Dzięki za uwagę i udanego kolejnego tygodnia. W wolnych chwilach zaglądajcie na Gralingrad.pl, na pewno będzie się tutaj sporo działo.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.