PES 2017 Gralingrad Cup: 1. kolejka

Nieudana przygoda z FIFA 09 Gralingrad Cup nie zniechęciła mnie. Zmieniłem koncepcję, zrobiłem testy sztucznej inteligencji i oto mogę zaprosić Was na relację z pierwszej kolejki spotkań w PES 2017 Gralingrad Cup.

Na początek może szybkie FAQ.

Na czym polega PES 2017 Gralingrad Cup?

Pięć drużyn staje do rywalizacji o trofeum. Spotkania rozgrywane są w formie ligi, w której każdy musi raz zmierzyć się z wszystkimi przeciwnikami. Za zwycięstwo przyznawane są trzy punkty, za remis jedno oczko. Nie ma dogrywek i konkursów rzutów karnych. Mecze są rozgrywane przez sztuczną inteligencję w PES 2017.

Kto rywalizuje w turnieju?

Kierowane przez SI drużyny niezwiązane bezpośrednio z futbolem. Wśród nich m.in. zespół złożony z YouTuberów czy reprezentacja Gralingradu.

Czy mogę brać udział w turnieju?

Nie możesz pokierować żadną z drużyn, ALE możesz zostać jednym z piłkarzy występujących w barwach Gralingradu. Wystarczy, że zgłosisz się na Facebooku pod odpowiednim postem lub w komentarzu pod tym wpisem.

Tyle z wprowadzenia, przejdźmy do relacji z meczów pierwszej kolejki.

Turniej otworzyli nominalni gospodarze, a więc Gralingrad i zespół Overwatch. Do starcia przystępowaliśmy na pewno nie w optymalnym zestawieniu, o czym świadczy chociażby trójka przypadkowych graczy w defensywie. Czy z takimi brakami popularni „Towarzysze” byli w stanie nawiązać walkę z mocnym składem sponsorowanym i wytrenowanym przez Blizzard? Odpowiedź w relacji wideo.

Gralingrad vs Overwatch

W drugim spotkaniu mający spore aspiracje, ale też nieco marudni YouTuberzy podejmowali Dragon Ball Z. Kreatywność i charyzma musiały im wystarczyć w batalii z przeważającą siłą fizyczną. Na papierze większość atutów miał skład z Son Goku, Friezą i spółką. Czy faworyt nie zawiódł? Relacja przynosi odpowiedź.

YouTuberzy vs Dragon Ball Z

Pierwsze spotkania za nami i jest jeszcze za wcześnie na wyciąganie daleko idących wniosków, ale pewne obserwacje można już było poczynić. Trudno jednak już w tym momencie wskazywać najmocniejszego kandydata do zwycięstwa w całym turnieju, zwłaszcza, że jedna z drużyn jeszcze nie zaprezentowała swoich talentów. Na pewno Gralingrad potrzebuje wzmocnień, by mieć więcej możliwości zaskakiwania rywali.

Pomożecie? Zgłoście się do kadry w komentarzu!

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.