3 najciekawsze nowości w Xbox Game Pass z kwietnia 2022

Lost in Random - 3 najciekawsze nowości w Xbox Game Pass z kwietnia 2022

Xbox Game Pass to popularna subskrypcja Microsoftu, która jest sposobem na tanie granie. W zamian za niecałe 55 złotych miesięcznie (w najwyższym pakiecie Ultimate) otrzymujemy dostęp do setek gier na PC, konsole i chmurę. Jakby tego było mało, Amerykanie każdego miesiąca rozszerzają bibliotekę swojej usługi, dodając do niej nowe produkcje. Kwiecień powoli dobiega końca, dlatego to dobry moment, aby przyjrzeć się trzem najciekawszym nowościom w Xbox Game Pass z tego miesiąca. Kwiecień był udany, ale nie marnujmy czasu i skupmy się na konkretach. Bez przedłużania…

1. Lost in Random

Lost in Random to rewelacyjna, choć mało znana gra wydana przez Electronic Arts w ramach programu EA Originals. Produkcja reprezentuje gatunek gier przygodowych, a jej oprawa audiowizualna przywodzi na myśl filmy autorstwa Tima Burtona. Wcielamy się tu w postać dziewczynki nazywanej Evan, która przemierza mroczne realia fantastycznego świata, w którym o losie każdego człowieka decyduje rzut kością. Protagonistka decyduje się wyruszyć w odległą i pełną niebezpieczeństw podróż, aby wpłynąć na panujący w uniwersum ład.

2. F1 2021 (chmura)

F1 2021 kolejna odsłona bardzo popularnej serii gier wyścigowych na licencji Formuły 1. Jak nietrudno się domyślić, motywem przewodnim tej produkcji jest nic innego, jak branie udziału w wyścigach za kierownicą dobrze odwzorowanych bolidów. Można się ścigać na istniejących w rzeczywistości torach, zarówno w trybie dla jednego gracza, jak i multiplayerze z innymi osobami.

3. Bugsnax

Bugsnax to całkiem udana przygodówka, która została pierwotnie wydana na konsolach Sony — Japończycy reklamowali nią PlayStation 5. W tej pełnej humoru grze trafiamy na wyspę zamieszkiwaną przez hybrydy zwierząt i… owoców. Podczas zabawy będziemy przede wszystkim eksplorować i starać się odkryć tajemnicę tego niezwykle unikalnego terenu. Dobra zabawa gwarantowana zarówno dla dorosłych, jak i nieco młodszych odbiorców.

Podsumowanie

To by było na tyle, jeżeli chodzi o najciekawsze według nas nowości kwietnia w Xbox Game Pass. Trzeba uczciwie przyznać, że tym razem Microsoft nie zapewnił przesadnie popularnych hitów, ale mimo wszystko mijający miesiąc można uznać za naprawdę dobry.

Z niecierpliwością czekamy, co firma przygotuje dla nas w zbliżającym się wielkimi krokami maju. A Wy jakie nowości kwietnia uważacie za najciekawsze? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Możesz również polubić…

4 komentarze

  1. Qelis pisze:

    Powiem szczerze że xbox game pass to jedna z najlepszych usług gier jaka kiedykolwiek powstała. Pozostaje tylko czekać na pojawienie się abonamentów playstation plus od sony. Wtedy będzie można dyskutować która usługa jest lepsza. Przy okazji zapraszam do konkursu w którym można wygrać dowolną grę: https://www.bananki.pl/event/
    Pozdrawiam.

  2. repip pisze:

    lost in random wygląda super! lubię takie klimaty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.