Share Week 2018: Najlepsze blogi dla Towarzyszy

Share Week 2018Ależ ten czas leci. Dopiero co dowiedziałem się o fantastycznej inicjatywie Andrzeja Tucholskiego, a tu już po raz trzeci mogę wziąć udział w Share Week. Z poprzedniej listy ulubionych i polecanych blogów ostał się niestety tylko jeden, bo Futbolmaniak zawiesił działalność, a PES Chronicles przechodzi kryzys zmęczenia materiału. Życie nie lubi jednak pustki, więc oto trzy znakomite blogi dla graczy, które warto śledzić i czytać regularnie.

EndlessRunner

Czy można zakochać się w blogu od pierwszego wejrzenia? Jak najbardziej! Na EndlessRunner trafiłem przypadkowo, za sprawą wpisu o kultowej grze Final Fantasy VII. To była długa, obszerna i znakomicie napisana lektura. Od tamtego momentu należę do grona fanów twórczości Berlina i Crossa, którzy opowiadają o świecie wirtualnej rozrywki z pasją i potrafią coś, o czym marzą miliony autorów słowa pisanego na całym świecie. Umieją zatrzymać przy tekście, wciągnąć i nie wypuścić do momentu przeczytania ostatniego zdania swoich publikacji. I co lepsze, nigdy później nie zostawiają cię z poczuciem zmarnowanego czasu.

StrefaPSX

Bodzio jest niezniszczalny. Od lat tworzy jedyne takie miejsce w polskim internecie – prawdziwą skarbnicę wiedzy o PlayStation i wszystkim związanym z legendarną konsolą Sony. Szeroki przekrój materiałów, mnóstwo zaangażowania i naprawdę dobry styl pisania zachęcają do regularnych odwiedzin, podobnie zresztą jak znakomita społeczność, która wytworzyła się wokół Strefy. Obowiązkowe miejsce dla każdego Towarzysza, którzy miał w domu PSX-a i lubi wspominać.

Sebagra

Długo szukałem dobrych blogów dla graczy. A w ogóle wymarzony był dla mnie blog, na którym znalazłbym treści związane nie tylko z wirtualną rozrywką, ale też chociażby anime. Brakowało mi felietonów o grach, pełnych interesujących przemyśleń i skłaniających do dyskusji. No i z pomocą przyszedł Sebastian, który na blogu Sebagra publikuje wiele interesujących wpisów o hitach na konsole, analizuje i dostarcza treści, po których człowiek sam zaczyna zastanawiać się nad pewnymi aspektami dobrze znanych produkcji. A przy okazji wrzuci też coś związane z anime, więc w ogóle czuje się u niego jak w domu. Polecam więc Towarzyszom z czystym sumieniem.

To moje trzy mocne typy na tegoroczny Share Week. Informacje o samej akcji i formularz, jeśli chcielibyście wybrać swoich kandydatów, znajdziecie na blogu Andrzeja Tucholskiego.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.