Share Week 2018: Najlepsze blogi dla Towarzyszy

Share Week 2018Ależ ten czas leci. Dopiero co dowiedziałem się o fantastycznej inicjatywie Andrzeja Tucholskiego, a tu już po raz trzeci mogę wziąć udział w Share Week. Z poprzedniej listy ulubionych i polecanych blogów ostał się niestety tylko jeden, bo Futbolmaniak zawiesił działalność, a PES Chronicles przechodzi kryzys zmęczenia materiału. Życie nie lubi jednak pustki, więc oto trzy znakomite blogi dla graczy, które warto śledzić i czytać regularnie.

EndlessRunner

Czy można zakochać się w blogu od pierwszego wejrzenia? Jak najbardziej! Na EndlessRunner trafiłem przypadkowo, za sprawą wpisu o kultowej grze Final Fantasy VII. To była długa, obszerna i znakomicie napisana lektura. Od tamtego momentu należę do grona fanów twórczości Berlina i Crossa, którzy opowiadają o świecie wirtualnej rozrywki z pasją i potrafią coś, o czym marzą miliony autorów słowa pisanego na całym świecie. Umieją zatrzymać przy tekście, wciągnąć i nie wypuścić do momentu przeczytania ostatniego zdania swoich publikacji. I co lepsze, nigdy później nie zostawiają cię z poczuciem zmarnowanego czasu.

StrefaPSX

Bodzio jest niezniszczalny. Od lat tworzy jedyne takie miejsce w polskim internecie – prawdziwą skarbnicę wiedzy o PlayStation i wszystkim związanym z legendarną konsolą Sony. Szeroki przekrój materiałów, mnóstwo zaangażowania i naprawdę dobry styl pisania zachęcają do regularnych odwiedzin, podobnie zresztą jak znakomita społeczność, która wytworzyła się wokół Strefy. Obowiązkowe miejsce dla każdego Towarzysza, którzy miał w domu PSX-a i lubi wspominać.

Sebagra

Długo szukałem dobrych blogów dla graczy. A w ogóle wymarzony był dla mnie blog, na którym znalazłbym treści związane nie tylko z wirtualną rozrywką, ale też chociażby anime. Brakowało mi felietonów o grach, pełnych interesujących przemyśleń i skłaniających do dyskusji. No i z pomocą przyszedł Sebastian, który na blogu Sebagra publikuje wiele interesujących wpisów o hitach na konsole, analizuje i dostarcza treści, po których człowiek sam zaczyna zastanawiać się nad pewnymi aspektami dobrze znanych produkcji. A przy okazji wrzuci też coś związane z anime, więc w ogóle czuje się u niego jak w domu. Polecam więc Towarzyszom z czystym sumieniem.

To moje trzy mocne typy na tegoroczny Share Week. Informacje o samej akcji i formularz, jeśli chcielibyście wybrać swoich kandydatów, znajdziecie na blogu Andrzeja Tucholskiego.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.