Podsumowanie tygodnia (12-18 lipca)

Podsumowanie_tygodniaKolejne siedem dni minęło błyskawicznie, przynosząc szereg lepszych i gorszych wiadomości. Przez sieć przetoczyła się choćby fala tekstów poświęconych zmarłemu prezesowi Nintendo, Satoru Iwacie. Rynek gier stracił wielkiego człowieka i źródło genialnych idei. Aktualnie najbardziej na czasie jest z kolei walka ze skutkami burz, które przetaczają się przed Polskę. Co tymczasem pojawiło się w ostatnich dniach na gameplay.pl i w Granlingradzie? Pora na kolejne podsumowanie tygodnia.

To nie był zbyt obfity w artykuły tydzień na gameplay.pl. Mimo to dało się znaleźć trochę ciekawych materiałów do przeczytania choćby przy drugim śniadaniu. Zakończyła się kolejna edycja Comic-Conu, więc wybiórcze, ale jednocześnie solidne podsumowanie imprezy zrobił FSM. Meehov kontynuował robioną w świetnym stylu serię o Mass Effect, tym razem poświęcając kilka akapitów Teorii Indoktrynacji. Obowiązkowy materiał przed wizytą w kinie na Ant-Manie przygotował z kolei Czarny Wilk, tworząc bardzo przydatne wprowadzenie w świat tej niezbyt popularnej w Polsce postaci. Dobry tydzień miał też Danteveli, który rozpoczął nowy cykl Japońszczyzna, atakując opisem szalonej produkcji o karetkach i zombi oraz wrzucając materiał o Limbo Mod do Dark Souls, który zupełnie odmienia oprawę audiowizualną gry. To na pewno kolejne spore wyzwanie dla zapalonych fanów uniwersum wykreowanego przez From Software.pirateshot

Sam też zwolniłem na krótką chwilę tempo wpisów. Na gameplay.pl trafił kolejny epizod cyklu Bossowie, w którym tym razem opisałem najważniejszych przeciwników z Pirates: Legend of Black Kat. Pomysł Westwood Studios miało może niegłupi, ale w grze nie sprawdził się on zbyt dobrze. Na anglojęzycznego bloga dorzuciłem tymczasem kilka najciekawszych cosplayów Rikku, które można znaleźć w sieci i szybki przegląd aktualnych przebojów z Europy. Piosenki lubiane w Rosji, Anglii czy Hiszpanii niespecjalnie mnie zachwyciły, w przeciwieństwie do strojów Jessici Nigri, Calssary czy SojihKazutaki. Polecam samemu się o tym przekonać w wolnej chwili. Na Gralingad.pl podzieliłem się zachwytami nad polityką transferową Sevilli, która mądrze i niedrogo wzmocniła swoją kadrę już w pierwszych tygodniach letniego okienka. Trudno nie czuć sympatii do tak mądrze zarządzanej drużyny.

Przeczytaliście lub napisaliście coś warto uwagi w minionym tygodniu? Podzielcie się tym w komentarzach, niech inni też mają okazję na przyjemną lekturę. Być może wasz materiał polecę też w kolejnym podsumowaniu. A tymczasem udanego tygodnia i do przeczytania!

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.