Październik 2018 w Gralingradzie

Źródło: https://www.deviantart.com/justawaykitty

Obiecywałem regularnie publikować posty organizacyjne, które pozwoliłyby Wam lepiej zorientować się w wydarzeniach w Gralingradzie. Dopracowywanie formuły wpisów i parę innych spraw pochłonęło mnie jednak na tyle, że dopiero w październiku na łamach bloga ląduje kolejny z zapowiadanych raportów.

Blogowy październik

Napędzany nową energią, z baterii podładowanych podczas urlopu, opublikowałem w październiku w Gralingradzie dwadzieścia tekstów. Pomysł przejścia całkowicie na opowiadania na bazie gier nadal uważam za strzał w dziesiątkę i jak widzę po statystykach czy Waszych reakcjach, też jesteście zadowoleni z takiej zmiany formuły.

W październiku mogliście więc przeczytać do końca historię na bazie Red Steel. Niezbyt popularna u nas w kraju strzelanka spotkała się z niezłym przyjęciem, bo piętnaście opublikowanych odcinków przeczytało w sumie do tej pory prawie sto pięćdziesiąt osób. Jak na niszowy temat, całkiem przyzwoity wynik. Liczę, że równie ciepło odbierzecie dużo bardziej humorystyczny, pełniący rolę ciekawostki przed kolejną dużą serią, fanfik z gry Laser Disco Defenders. Na blogu pojawiły się też kolejne epizody rozbudzającej apetyty przed remake’iem serii poświęconej Resident Evil 2. Zakończyłem już historię Leona, w kolejnych tygodniach poznacie wspomnienia Claire. Szykujcie się na małą, ale ciekawą zmianę sposobu relacji w wersji panny Redfield już w najbliższych epizodach.

Trwa też na blogu moja rekordowo długa kariera w Football Manager 2016. Stoję teraz przed trudną decyzją, jak się zachować w obliczu premiery FM19. Ruszyć z osobną historią w nowej części czy może zakończyć tę z 16 i przerzucić wszystkie siły na FM19? Jednego możecie być pewni, mam świetny pomysł na karierę w FM19 i już nie mogę się doczekać momentu, gdy z nią wystartuje.

Z aktywności pobocznych, na facebooku Gralingradu zakończyła się pierwsza runda plebiscytu na największy hit z gry piłkarskiej. Przez kilka tygodni społeczność wybierała trzydzieści dwa kawałki, które będą walczyć o końcowe zwycięstwo. Już niedługo startuje runda pucharowa, w której rozstrzygnie się, kto zgarnie ten prestiżowy tytuł. Zaglądajcie na grupę Towarzyszy Gralingradu i fanpage, by oddać swoje głosy.

Nowa formuła bloga nie mogła pozostać bez wpływu na wygląd Patronite’a Gralingradu, który w końcu zaktualizowałem. W wolnej chwili rzućcie okiem na nową formę i listę prezentów do zdobycia, może któraś z opcji Was zainteresuje. 🙂

Blogowe plany

W listopadzie z dotychczasowych serii zamierzam doprowadzić do końca te na bazie Resident Evil 2 i Laser Disco Defenders. W tym momencie mogę tylko potwierdzić, że w ich miejsce pojawi się fanfik tworzony na podstawie Yakuzy 4, w którym przeniesiemy się do Japonii XXI wieku i poznamy szereg charyzmatycznych postaci. Jeśli sytuacja i finanse pozwolą, ruszę też ze wspomnianą karierą w Football Manager 2019. Mam nadzieję, że wraz z rozwojem bloga będę mógł serwować Wam opowiadania z najnowszych i najciekawszych gier. Co byście powiedzieli na przykład na relacje z Red Dead Redemption 2 lub Soul Calibur VI jeszcze przed końcem roku? Optymistycznie zakładam, że przynajmniej jedna z nich się pojawi.

Na koniec tradycyjnie dziękuję mojemu jedynemu w tym momencie Patronowi, Czarnemu Wilkowi, który od kilku miesięcy wspiera mnie w rozwoju Gralingradu. Jeśli kochacie gry, powinniście śledzić jego profil na Facebooku i zaglądać na bloga, bo regularnie dostarcza treści z wysokiej półki.

Zachęcam też do obserwowania Gralingradu na Facebooku/Twitterze/YouTube, by nie minąć żadnych ciekawych treści i dołączyć do jedynej takiej społeczności! A jeśli podobają Wam się moje opowiadania i kariery – możesz też wesprzeć mnie na Patronite.

Dzięki i do przeczytania w listopadzie!

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.