Quiz #4: Deux Ex: Rozłam Ludzkości! – rozwiązany

Quiz Deus ExPrzyszła pora na kolejny quiz, tym razem związany z premierą jednej z najważniejszych produkcji drugiej połowy 2016 roku – Deux Ex: Rozłam Ludzkości. Gotowi sprawdzić swoją wiedzę i powalczyć o klucz do tej fantastycznej produkcji?

Zasady pozostają bez zmian od poprzedniego quizu. Są trzy pytania otwarte, na które odpowiedzi można wysyłać pod adres mailowy gralingrad@gmail.com lub korzystając z formularza kontaktowego. Wygrywa osoba, która jako pierwsza podeśle komplet dobrych odpowiedzi. Jeśli nikomu się to nie uda, wtedy nagroda powędruje do osoby, która jako pierwsza podesłała najwięcej poprawnych odpowiedzi. Tym razem do zgarnięcia jest, nie mogło być inaczej, klucz Steam do Deus Ex: Rozłam Ludzkości.

Pytanie_1

1.W którym roku ukazała się pierwsza część serii Deus Ex? ODP: 2000.

Pytanie_2

2. W 2014 roku twórcy Deus Ex: Rozłam Ludzkości wydali inną długo wyczekiwaną produkcję. O jakim tytule mowa? ODP: Thief.

Pytanie_33. 2011 rok przyniósł, oprócz Deus Ex: Bunt Ludzkości, kilka innych ważnych premier. Z jednej z nich pochodzi grafika powyżej. Co to za gra? ODP: F.3.A.R.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.