Gralingrad w marcu 2018

Wraz z pojawieniem się Gralingradu w serwisie Patronite obiecałem, że co miesiąc będę publikować krótkie podsumowanie minionych wydarzeń. Przy okazji podzielę się z Wami kilkoma zapowiedziami nadchodzących tekstów i planowanych akcji, a także będę mógł podziękować osobom, które wsparły mnie właśnie na Patronite.

Kronika

To był ważny, obfitujący w istotne wydarzenia miesiąc w Gralingradzie. Już po raz trzeci zgłosiłem swoich kandydatów w akcji Share Week, tym razem skupiając się na blogach dla graczy. Do tego opracowałem i opublikowałem w PDF-ie swojego pierwszego e-booka, New Yorker. Inspirowane dwoma legendarnymi seriami gier opowiadanie, w którym spotykają się tak charyzmatyczni herosi, jak Max Payne i Nico Bellic. Taki mój mały prywatny sukces. Po wielu miesiącach doprowadziłem też do szczęśliwego końca swoją karierę w PES 2017. Potrójna korona z CF Madrid – nie było łatwo zbudować klub zdolny do osiągnięcia tego celu. To kolejna odsłona Pro Evo, w której zatraciłem się w Master League i spędziłem tygodnie na tworzenie klubu marzeń.

Co jednak mnie cieszy najbardziej to Wasz odzew. W marcu Gralingrad odwiedziło 995 Towarzyszy, co nie jest może rekordem, ale potwierdza, że wokół bloga urosła już całkiem znaczna społeczność naprawdę fajnych ludzi. Od początku roku statystyczna średnia odwiedzin wzrosła dwukrotnie!

Plany

Kwiecień chciałem zacząć z przytupem, ale trochę rozmaite życiowe wydarzenia pokrzyżowały mi plany. Gdzieś w czasie rozwlekła się więc premiera kolejnej edycji Gralingrad Cup, tym razem w PES 2017, w którym naprzeciw siebie staną zaskakujące jedenastki, w tym reprezentacja Gralingradu. Relacje z tych rozgrywek znajdziecie nie tylko w formie tekstowej, ale też wideo na YouTube. Mam kilka pomysłów na nowe cykle opowiadań na blogu, ale pierwszeństwo mają jednak już te aktywne serie. Możecie być więc spokojni, że Football Managera i typów Serie A nie zabraknie.

Podziękowania

Już w pierwszych dniach obecności Gralingradu na Patronite pojawił się pierwszy Zacny Towarzysz, Czarny Wilk. Serdecznie dziękuję za ten miły gest koledze blogerowi, którego materiały możecie śledzić na bieżąco na gameplay.pl. Koniecznie odwiedźcie Jaskinię Czarnego Wilka, jeśli interesuje Wam tematyka gier i szeroko rozumianej kultury.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.