Nowy Gralingrad

Promo_huemanheaderGdyby przyjąć, że Gralingrad to coś w rodzaju bazy to chyba moglibyśmy właśnie mówić o pewnego rodzaju rozbudowie. Po latach tworzenia materiałów na gameplay.pl i zeszłorocznym uruchomieniu anglojęzycznej wersji strony na blogspocie, postanowiłem jeszcze trochę bardziej poszerzyć swoje możliwości i założyć autorskiego bloga na własnej domenie. Tym samym w ramach projektu Gralingrad funkcjonowały będą obecnie aż trzy blogi, które z zamysłu mają się uzupełniać. Jak więc będzie to wyglądało?
GralingradGPGralingrad na gameplay.pl będzie nadal miejscem publikacji co większych przeglądów i analiz, a także felietonów i komentarzy dotyczących aktualnych wydarzeń. Prawdopodobnie tam też kontynuować będę swoje wirtualne kariery w różnych tytułach.

Gralingrad.pl będzie gromadził mniejsze materiały, a także treści wychodzące poza założenia growego bloga na GP. Chciałbym rozwinąć tutaj kilka niemożliwych do uruchomienia tam cykli, a także częściej dzielić się typowo blogowymi tekstami dotyczącymi ogrywanych właśnie gier, niedawno obejrzanych filmów i anime czy ważnych wydarzeń w świecie futbolu.

GralingradBlogspotGralingrad na blogspocie będzie nadal blogiem anglojęzycznym, z tymże chciałbym zrobić z niego miejsce na bardziej wizualne treści. Tam będą trafiały najczęściej zbiory grafik, interesujących fotografii, tapet, trailerów czy rankingi najpiękniejszych goli weekendu. To będzie takie multimedialne uzupełnienie dwóch opisanych wyżej stron.

Tym samym chcę, by w ramach Gralingradu można było przeczytać coś dłuższego i poważniejszego, podyskutować na luźniejsze tematy, a i coś pooglądać. Liczę, że rozwijający się Gralingrad przypadnie Wam do gustu i będziecie go często odwiedzać. Serdecznie zapraszam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.