Gralingrad typuje: 20. kolejka 2018/2019 (+podsumowanie)

Typy Serie A

Liga włoska wznawia rozgrywki po krótkiej przerwie na początku 2019 roku, a wraz z nią wracam do typowania w ramach trwającego od kilku lat cyklu. Poprzedni rok zakończyłem pierwszą od dawna perfekcyjną rundą. Jak będzie tym razem? Oto moje propozycje na 20. kolejkę Serie A.

Nie ma co specjalnie szaleć w ten weekend, bo forma wielu ekip po przerwie jest zagadką i niewiele w tym względzie pomagają rozegrane niedawno mecze Pucharu Włoch. Puszczam jeden kupon MaxiKombi z pięcioma typami. Wśród nich aż trzy na zwycięstwa gospodarzy. Spodziewam się, że z atutu własnego boiska skorzystają w sobotę i niedzielę Roma, Napoli i Cagliari. Rzymianie powinni kontynuować dobrą passę i potwierdzić świetną formę w ofensywie, odprawiając bezbarwne Torino, które kilka dni temu gładko odpadło z pucharu z Fiorentiną. Napoli jest w stanie zanotować piąty kolejny triumf nad Lazio, a przy okazji szósty kolejny mecz u siebie z kompletem punktów. Na Sardynii za to stawiam na skład, który ma w tym momencie zwyczajnie większy potencjał kadrowy.

Do tego dorzucam sugerowany historią i ostatnimi męczarniami Milanu under w starciu Genoa-Milan oraz BTS w ciekawym spotkaniu Udinese z Parmą. Gospodarze potrzebują punktów i mam nadzieję, że zaatakują, otwierając mecz i zachęcając do wymiany ciosów przyjezdnych.

Sporo typów na przeczucie, ale tak jest zawsze, gdy drużyny wracają na boisko po przerwie. Macie inne pomysły? Podzielcie się nimi w komentarzach.

Grasz ze mną? Zostaw po sobie jakiś ślad – polub Gralingrad na Facebooku/Twitterze, skomentuj artykuł, dzieląc się swoimi spostrzeżeniami lub udostępnij go innym typerom. Możesz też wspomóc mnie na Patronite. Dzięki!

Moje typy na 20. kolejkę Serie :

Kupon MaxiKombi (3 z 5, stawka: 10 jednostek)
AS Roma – Torino FC 1 – 1.64
Udinese – AC Parma BTS – 1.97
Cagliari – Empoli FC 1 – 2.05
SSC Napoli – SS Lazio 1 – 1.92
Genoa CFC – AC Milan U – 1.75

Kombinacja – potencjalna wygrana

ABC 5.83
ABD 5.46
ABE 4.97
ACD 6.82
ACE 6.22
ADE 5.83
BCD 5.68
BCE 5.17
BDE 4.85
CDE 6.06

Legenda:

1 – wygra gospodarz
X- padnie remis
2 – wygra gość
1X – gospodarz nie przegra
O – padnie więcej niż 2.5 gola
U – padnie mniej niż 2.5 gola
BTS – obie drużyny strzelą gola
O1.5 – padną co najmniej dwa gole
U3.5 – padną mniej niż trzy gole
1O 0.5 – gospodarze strzelą co najmniej jednego gola
2O 1.5 – goście strzelą co najmniej dwa gole
1/1H – drużyna gospodarzy wygra przynajmniej jedną połowę

PODSUMOWANIE

Świetny początek roku. Cztery z pięciu typów na kuponie do przodu, co oznacza, że podwoiłem liczbę zagranych w 20. kolejce jednostek, odrabiając małą partię strat z minionych miesięcy.

To była dobra runda do typowania, bo w większości przypadków faworyci nie zawodzili. Roma i Napoli musiały, co prawda, się trochę namęczyć, ale ostatecznie przytuliły po trzy punkty. Spisali się też zawodnicy Udinese i Parmy, którzy stworzyli ładne widowisko z golami po obu stronach. Dużo mniej działo się w Genui, ale tego też można się było spodziewać. Wiele osób zagrało under i skorzystało z nie najgorszych kursów. Do pełni szczęścia zabrakło mi tylko triumfu Cagliari nad Empoli. O ile w ofensywie Sardyńczycy potwierdzili swoje umiejętności, to niestety przypomnieli też z czego wynika ich niska lokata. Czasami bronią się, zachowując, jak dzieci we mgle.

Cztery typy trafione do dobry wynik, zwłaszcza w weekend, w którym niejeden typujący przejechał się choćby na Interze czy Fiorentinie. Zamykam kolejkę z wynikiem ponad 21 jednostek, co oznacza 10 jednostek zysku.

Kupon MaxiKombi (3 z 5, stawka: 10 jednostek)
AS Roma – Torino FC 1 – 1.64
Udinese – AC Parma BTS – 1.97
Cagliari – Empoli FC 1 – 2.05
SSC Napoli – SS Lazio 1 – 1.92
Genoa CFC – AC Milan U – 1.75

Suma zagranych stawek: 10
Suma wygranych: 5.46+4.97+5.83+4.85=21.11
Wynik kolejki: +11.11
Obecny stan konta: -87.63
Łączny stan konta: -553.25

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.