O bezczelnym Looney Tunes: Galactic Sports na Vitę

LooneyNie lubię narzekać. Czasami jednak nie sposób nie krytykować co poniektórych twórców gier. Ostatnio wszyscy wzięli sobie na celownik autorów nowego Batmana, który w wersji PC-towej jest zwyczajnie niegrywalny. Mnie na razie problem z nowym „Gackiem” bezpośrednio nie dotyczy, więc mogę skierować swoje ostrze krytyki w stronę kogoś zupełnie innego, zespołu Virtual Toys, autorów wydanej ekskluzywnie na PS Vitę produkcji Looney Tunes: Galactic Sports.

Handheld Sony nie ma się dobrze i niedawno zakończone E3 tylko to potwierdziło. Szkoda jednak, że stosunkowo niewielka liczba wydawanych gier zachęca do większego lenistwa autorów już zaplanowanych projektów. Looney Tunes: Galactis Sports jest tego idealnym wręcz dowodem. Czym jest wspomniana produkcja? Zbiorem sportowych mini-gier ze znanymi i lubianymi bohaterami. To nie oklepany i mało ciekawy pomysł na grę jest źródłem mojej niechęci do dzieła Virtual Toys. To fakt, że twórcy decydują się wydać produkt składający się z sześciu (sic!) konkurencji i takiej samej liczby postaci i uznać go za pełnowartościową grę. To zwyczajna bezczelność, wszak nawet te stare tytułu związane z igrzyskami olimpijskimi w stylu Sydney 2000 miały więcej opcji zabawy!

Na domiar złego ten prosty, krótki i praktycznie niczym nie wyróżniający się tytuł jest obecnie dostępny na PS Store w cenie… 99 złotych. Wysoko wyceniają swoją pracę autorzy, tak po około 16 złotych za mini-grę i bohatera. Za takie prezenty fani PS Vity powinni grzecznie podziękować. Nie dajcie się nabrać Bugsowi.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.