Gralingrad typuje: Podsumowanie 17. kolejki Serie A

serie_aMediolańczycy specjalistami od rozczarowań i mistrzami sprawiania negatywnych niespodzianek? W ostatnich kilku tygodniach to właśnie głównie piłkarze ze stolicy Lombardii psuli mi humor w weekendy. Nie inaczej było tym razem. Brzydko pachnący prezent przedświąteczny dali mi gracze Interu.

Tym samym jedyny mecz grany za maksymalną stawkę okazał się moją największą pomyłką 17. kolejki Serie A. Nerazzurri dali się zaskoczyć kiepsko dysponowanemu Lazio i roztrwonili przewagę nad ścigającym ich ligowym peletonem. Nie oni jedyni jednak mnie w ten weekend rozczarowali. Zawiodła jedenastka Torino, która nie sprostała chimerycznemu Udinese na własnym boisku. Jednego gola do szczęścia zabrakło mi też w meczu Fiorentina-Chievo, choć po pierwszej połowie wszystko wyglądało tak dobrze. Nie opłaciły się też ryzykowne typy na Atalantę i Palermo.

Budżet przed wyzerowaniem ratować musiały Roma, która poradziła sobie z kiepską Genoą i Juventus, który mimo kłopotów zdobył trzy punkty z Carpi. Przewidziałem też wysokie wyniki w starciach Bologna-Empoli i Frosinone-Milan, zyskując sporo potrzebnych jednostek.

Cztery trafione typy nie mogły jednak pozwolić mi zakończyć roku z Serie A rundą na plus. Zagrałem za 49 jednostek i zarobiłem tylko 36. Tym samym straciłem cały zysk z poprzedniej kolejki. Wciąż jednak jestem na plusie i mam pewną rezerwę, więc w 2016 rok mogę wchodzić z optymizmem. Zobaczymy jak będzie w pierwszy weekend stycznia.

Bologna – Empoli (O) – 2.40 (5) – wynik 2:3
Carpi – Juventus Turyn (2) – 1.40 (5) – wynik 2:3
Atalanta Bergamo – SSC Napoli (1X) – 2.30 (2) – wynik 1:3
ACF Fiorentina – Chievo Werona (O) – 1.95 (5) – wynik 2:0
Hellas Werona – US Sassuolo (O) – 2.10 (2) – wynik 1:1
AS Roma – Genoa (1) – 1.50 (5) – wynik 2:0
Frosinone – AC Milan (O) – 1.90 (5) – wynik 2:4
Sampdoria Genua – US Palermo (X2) – 1.83 (5) – wynik 2:0
Torino FC – Udinese (1) – 1.66 (5) – wynik 0:1
Inter Mediolan – Lazio Rzym (1) – 1.70 (10) – wynik 1:2

Suma zagranych stawek: 49
Suma wygranych: 36
Wynik kolejki-13
Stan konta: +19,26

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.