Gralingrad typuje: 8. kolejka 2017/2018 (+podsumowanie)

Kolejka hitów w Serie A wypada w najbliższy weekend, niestety zaraz po przerwie na mecze eliminacji mistrzostw świata. To oznacza, że na pewno trudniej jest wskazywać faworytów i typować konkretne rozstrzygnięcia. Oto moje propozycje na 8. kolejkę Serie A.

Trzy spotkania będą szczególnie zwracać uwagę kibiców ligi włoskiej w 8. kolejce. W każdym dostrzegam pewną okazję na złapanie ciekawych kursów, choć od razu zaznaczam, że daleko tym propozycjom do bycia „pewniakami”. W starciu Juventusu z Lazio gram na wysoki wynik, po cichu licząc na powtórkę z superpucharowego 3:2 sprzed kilku miesięcy. A jeśli nie to mam nadzieję, że o gole zadbają snajperzy mistrza kraju i momentami nieporadni defensorzy gości.

W drugim z hitów, Roma-Napoli, próbuję z dwoma zakładami – na gospodarzy i remis. Giallorossi dobrze zaczęli sezon, u siebie też z reguły często punktują z Napoli. Są w stanie kontynuować niezłą passę w ten weekend. Z kolei w derbach Mediolanu gram na mądrzej przebudowywany i teraz też wyraźnie lepiej grający Inter. A jeśli coś pójdzie nie tak i Rossoneri w końcu zagrają na miarę potencjału, to obstawiam też w typie ubezpieczającym remis.

Do tego dorzucam zakłady na Chievo w wyjazdowej konfrontacji z niepotrafiącym się odnaleźć po odejściu trenera Di Francesco Sassuolo i na trzecią wygraną z rzędu Bologni. SPAL to rywal jak najbardziej w jej zasięgu, szczególnie w dyspozycji, jaką obecnie prezentuje. Jeśli gospodarze nie chcą nerwowo bić się o spadek, powinno zapunktować.

Grasz ze mną? Zostaw po sobie jakiś ślad – polub Gralingrad na  Facebooku/Twitterze, skomentuj artykuł, dzieląc się swoimi spostrzeżeniami lub udostępnij go innym typerom. Dzięki!

Komplet typów na 8. kolejkę Serie A (wszystkie po 5 jednostek):

AS Roma – SSC Napoli (1) – 2.81
AS Roma – SSC Napoli (X) – 3.30

US Sassuolo – Chievo Werona (X) – 3.20
US Sassuolo – Chievo Werona (2) – 3.14

Inter Mediolan – AC Milan (1) – 2.15
Inter Mediolan – AC Milan (X) – 3.40

Hellas Werona – Benevento (X) – 3.40
Hellas Werona – Benevento (2) – 3.92

Kupon 1 (AKO: 3.15)
Juventus FC – SS Lazio (O) – 1.75
Bologna – SPAL (1) – 1.80

Kupon 2 (AKO: 3.24)
UC Sampdoria – Atalanta Bergamo (O) – 1.80
Cagliari – Genoa CFC (BTS) – 1.80

Legenda:

1 – wygra gospodarz
X- padnie remis
2 – wygra gość
1X – gospodarz nie przegra
O – padnie więcej niż 2.5 gola
U – padnie mniej niż 2.5 gola
BTS – obie drużyny strzelą gola

Obecny stan konta: -1,9
Łączny stan konta: -325,76

PODSUMOWANIE

Ależ to była emocjonująca runda. Świętować mogli kibice Serie A, których czekała prawdziwa piłkarska uczta, ale i typerzy mieli powody, by odkorkować kilka razy szampana. Sam byłem w tym gronie szczęśliwców.

Znowu udało się złapać kilka wyjątkowo dobrych okazji, z których na pierwszy plan zdecydowanie wysuwa się wysoki kurs na remis Chievo na wyjeździe z Sassuolo. Bukmacherzy, pomimo widocznego kryzysu gospodarzy, nadal uznawali ich za faworyta, więc złapałem 3.20 i potroiłem postawioną stawkę. Zyskałem też na zwycięstwie Interu, choć dużo bardziej ucieszyłby mnie wynik 2:2. Wtedy zarobiłbym więcej, a i kładł się spać, jako kibic Milanu, w lepszym nastroju.

Trafiłem też z dwoma sklejonymi na 8. kolejkę kuponami. W pierwszym, z AKO 3.15, zagrałem na over w meczu Juventus-Lazio i na zwycięstwo Bologni nad SPAL. W drugim, z AKO 3.24, zagrałem na over w konfrontacji Sampdorii z Atalantą i na BTS w starciu Cagliari z Genoą. Patrząc na przebieg tych potyczek, oba typy nawet przez chwilę nie były zagrożone.

Do pełni szczęścia zabrakło goli Romy i Benevento, które pozwoliłyby mi zarobić kolejne kilkanaście jednostek. Nawet pomimo tych wpadek kończę jednak weekend, w którym postawiłem rekordowe 50 jednostek, z wynikiem 8,7 jednostki na plusie. Mam nadzieję, że Serie A Wam też dała trochę zarobić. Kolejna potyczka z bukmacherami w najbliższy weekend.

Dołączcie do społeczności Gralingradu na Facebooku/Twitterze, by moich nowych typów nie przegapić.

AS Roma – SSC Napoli (1) – 2.81
AS Roma – SSC Napoli (X) – 3.30

US Sassuolo – Chievo Werona (X) – 3.20
US Sassuolo – Chievo Werona (2) – 3.14

Inter Mediolan – AC Milan (1) – 2.15
Inter Mediolan – AC Milan (X) – 3.40

Hellas Werona – Benevento (X) – 3.40
Hellas Werona – Benevento (2) – 3.92

Kupon 1 (AKO: 3.15)
Juventus FC – SS Lazio (O) – 1.75
Bologna – SPAL (1) – 1.80

Kupon 2 (AKO: 3.24)
UC Sampdoria – Atalanta Bergamo (O) – 1.80
Cagliari – Genoa CFC (BTS) – 1.80

Suma zagranych stawek: 50
Suma wygranych: 58,7
Wynik kolejki: 8,7
Obecny stan konta: 6,8
Łączny stan konta: -318,96

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.