Gralingrad typuje: 6. kolejka 2017/2018 (+podsumowanie)

Słuchanie dobrych rad jeszcze nikomu nie zaszkodziło. Po fatalnym początku sezonu nie miałem więc specjalnego problemu, by lekko zweryfikować swoje podejście do typowania i za radą wykopowicza Zajebotka rozsądniej dobrać typy na 6. kolejkę. Mniejsza skala, większa skuteczność. Oto moje propozycje.

Dwa single po 2,5 jednostki i dwa kupony z dwoma zakładami za 5 jednostek – takim zestawem atakuje rozgrywaną w środku tygodnia 6. kolejkę ligi włoskiej. Celem jest przerwanie fatalnej passy i rozpoczęcie procesu nadrabiania strat. Na początek dwie odważniejsze propozycje. W spotkaniu Napoli-Parma spodziewam się goli po obu stronach. Za przyjezdnymi kilka niezłych występów. Patrząc na ich wolę walki i charakter, można spokojnie zakładać, że w Neapolu też powalczą o dobry wynik, starając się nawiązać do dawnych popisów pod Wezuwiuszem.

SPAL i Sassuolo przed weekendem uznawano za podobnie duże pozytywne zaskoczenia początku sezonu. Formę potwierdzić zdołała tylko druga z jedenastek. SPAL poległ we Florencji, grając najgorszy mecz od tygodni. Zimny prysznic może na gospodarzy podziałać motywująco – spodziewam się ładnego spotkania z golami po obu stronach. Podobny scenariusz powinny mieć konfrontacje Cagliari z Sampdorią i Empoli z Milanem.

Ryzykownie dorzucam też do puli typ na wygraną Genoi nad Chievo. Forma i atut własnego boiska wskazują na gospodarzy, ale historia spotkań pokazuje, że z rywalami z Werony z reguły miewają oni u siebie dość duże kłopoty. I do kompletu dorzucam over w meczu Atalanty z Torino, a więc jedenastek, które w tym sezonie potrafią strzelać gole, ale i mają kłopoty z obroną dostępu do własnej bramki.

W sumie w stawce jest 10 jednostek. Do wyjęcia, przy komplecie trafień, ponad 35 jednostek.

Grasz ze mną? Zostaw po sobie jakiś ślad – polub Gralingrad na Facebooku/Twitterze, skomentuj artykuł, dzieląc się swoimi spostrzeżeniami lub udostępnij go innym typerom. Możesz też wspomóc mnie na Patronite. Dzięki!

Moje typy na 6. kolejkę (single za 2,5 jednostki, kupony za 5 jednostek):

SSC Napoli – AC Parma BTS – 2.22
Genoa CFC – Chievo Werona 1 – 1.80

Kupon 1 (AKO: 3.29)
SPAL – US Sassuolo BTS – 1.79
Atalanta Bergamo – Torino FC O – 1.84

Kupon 2 (AKO: 2.85)
Cagliari – UC Sampdoria BTS – 1.64
Empoli – AC Milan BTS – 1.74

Obecny stan konta: -75
Łączny stan konta: -540,62

PODSUMOWANIE

Jak nie idzie, to nie idzie. Udało mi się ograniczyć straty, ale nie taki był cel tej rundy. Średnia trafionych typów nadal jest marna, kupony ponownie trafiły do kosza.

Jedyny sukces w 6. kolejce to trafiony typ na zwycięstwo Genoi nad Chievo. Piątek nie zawiódł i dobił beznadziejnie dysponowaną ekipę z Werony. Poza tym jedyna inna propozycja, która weszła, to BTS w konfrontacji Empoli z Milanem, który nie był przecież uznawany za specjalnego pewniaka.

Spodziewałem się, że zobaczymy gole po obu stronach w konfrontacjach SPAL-Sassuolo i Cagliari-Sampdoria, a w Bergamo padnie wiele goli. Jakie trzeba mieć szczęście, żeby z tych sześciu drużyn tylko jedna zdołała trafić do siatki? Zmarnowane sytuacje sam na sam, schrzaniony rzut karny, występy do zapomnienia. Nie wiem, czy ktoś był w stanie przewidzieć, że tak potoczą się te potyczki i zobaczymy w nich raptem jedną bramkę.

Serie A wysłała mi kolejny czytelny sygnał, by przyhamować, przemyśleć pewne kwestie i zastanowić się nad taktyką na kolejne rundy. Jedno jest pewne – tak złego startu sezonu jeszcze nie miałem w całej historii cyklu.

Moje typy na 6. kolejkę (single za 2,5 jednostki, kupony za 5 jednostek):

SSC Napoli – AC Parma BTS – 2.22
Genoa CFC – Chievo Werona 1 – 1.80

Kupon 1 (AKO: 3.29)
SPAL – US Sassuolo BTS – 1.79
Atalanta Bergamo – Torino FC O – 1.84

Kupon 2 (AKO: 2.85)
Cagliari – UC Sampdoria BTS – 1.64
Empoli – AC Milan BTS – 1.74

Suma zagranych stawek: 15
Suma wygranych: 4,5
Wynik kolejki: -10,5
Obecny stan konta: -85,5
Łączny stan konta: -551,12

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.