Gralingrad typuje: 5. kolejka 2017/2018 (+podsumowanie)

Spontaniczny wyjazd w ramach urlopu uniemożliwił mi typowanie wyników 4. kolejki Serie A, ale teraz wracam z nowymi siłami, by spróbować coś ugrać na potyczkach 5. rundy ligi włoskiej. Oto moje propozycje.

Znalazłem tym razem ciekawą propozycję na dwa single. Chievo może słabo zaczęło tegoroczny sezon, ale to nadal ekipa z dużym doświadczeniem i potencjałem, którą stać na spokojne utrzymanie w lidze. Spodziewam się więc, że po niezłym występie na wyjeździe z Romą zaprezentuje też przyzwoity poziom w batalii o punkty na Stadio MarcAntonio Bentegodi z Udinese. Kursy powyżej 3.00 na gospodarzy i remis, przy chimerycznej formie przyjezdnych, traktuję jak okazję wartą ryzyka.

A na trzech kuponach inne ciekawe kursy. Warto zainteresować się typami na gospodarzy w meczach Sassuolo-Empoli i Milan-Atalanta. W obu przypadkach forma i ostatnie występy zdają się wskazywać ich na faworytów. Stawiam również, że w potyczce Parmy z Cagliari, ważnej dla układu dolnych rejonów tabeli, nie zabraknie goli, wszak obie strony nieźle wystartowały do zmagań. Mam też nadzieję, że Sampdoria potwierdzi zwyżkę formy i strzeli coś Interowi, a Nerazzurri nie pozostaną jej dłużni. BTS to dobry wybór w tym meczu.

Z ryzykowniejszych, ale i być może bardzo opłacalnych opcji, stawiam na co najmniej dwa gole Genoi na Stadio Olimpico i na BTS w spotkaniu outsidera Frosinone z mistrzem z Turynu.

Grasz ze mną? Zostaw po sobie jakiś ślad – polub Gralingrad na Facebooku/Twitterze, skomentuj artykuł, dzieląc się swoimi spostrzeżeniami lub udostępnij go innym typerom. Możesz też wspomóc mnie na Patronite. Dzięki!

Komplet moich typów na 5. kolejkę Serie A (single po 2,5 jednostki, kupony za 5 jednostek):

Chievo Werona – Udinese 1 – 3.15
Chievo Werona – Udinese X – 3.23

Kupon 1 (AKO: 4.02)
US Sassuolo – Empoli FC 1 – 1.96
AC Milan – Atalanta Bergamo 1 – 2.05

Kupon 2 (AKO: 6.72)
SS Lazio – Genoa CFC 2 O1.5 – 4
UC Sampdoria – Inter Mediolan BTS – 1.68

Kupon 3 (AKO: 18.17)
AC Parma – Cagliari O – 2.17
ACF Fiorentina – SPAL X-X – 1.87
Bologna – AS Roma BTS – 1.82
Frosinone – Juventus FC BTS – 2.46

Legenda:

1 – wygra gospodarz
X- padnie remis
2 – wygra gość
1X – gospodarz nie przegra
O – padnie więcej niż 2.5 gola
U – padnie mniej niż 2.5 gola
BTS – obie drużyny strzelą gola
O1.5/1H – padną co najmniej dwa gole w pierwszej połowie
U3.5 – padną mniej niż trzy gole
1O 0.5 – gospodarze strzelą co najmniej jednego gola
2O 1.5 – goście strzelą co najmniej dwa gole
X-X – pierwsza połowa lub cały mecz zakończy się remisem

Obecny stan konta: -55
Łączny stan konta: -520,62

PODSUMOWANIE

Tak źle to jeszcze nie było. Sezon 2018/2019 w moim wykonaniu to jak na razie pasmo niepowodzeń i kompromitujących serii. Nadal pozostaję bez wygranej, nadal zamykam weekendy ze skutecznością mniejszą niż 30% trafionych typów. Aktualnie ten cykl można traktować w kategoriach wskazówek, czego nie grać w kolejnych rundach ligi włoskiej.

Od czego by tu zacząć analizę trwającego festiwalu beznadziei. Zawiodło Chievo, które uległo na własnym boisku Udinese. Nie spodziewałem się, że ekipa z Werony kolejny raz gładko odda punkty potencjalnemu rywalowi w walce o utrzymanie. Nie po przyzwoitym występie w Rzymie i wyszarpanym remisie z Romą. Przejechałem się też na typach na BTS-y w potyczkach Sampdoria-Inter i Bologna-Roma. W Genui gospodarze zagrali beznadziejnie w ofensywie i nie skorzystali z nadarzającej się okazji na ogranie chimerycznych Nerazzurrich. W Bolonii rozczarowali z kolei przyjezdni, których zatrzymał były kolega Skorupski. Jeśli przegrywa się na wyjeździe z beznadziejną do tej pory Bologną, trudno marzyć o czołowej trójce.

Być może jednak ton tego podsumowania byłby inny, ale zabrakło kilku minut, by Milan dowiózł zwycięstwo z Atalantą. Wtedy trafiłbym kupon z AKO 4.02 i zakończył rundę nawet z minimalnym zyskiem, ciesząc się też z poprawnego typu na wygraną Sassuolo nad Empoli. To byłaby jednak totalna zasłona dymna, bo kolejny już tydzień trafiam jedno, dwa lub trzy na dziesięć proponowanych zakładów. Z taką skutecznością trudno marzyć o choćby zwrotach zagranych stawek.

Moje kompromitujące wyniki:

Chievo Werona – Udinese 1 – 3.15
Chievo Werona – Udinese X – 3.23

Kupon 1 (AKO: 4.02)
US Sassuolo – Empoli FC 1 – 1.96
AC Milan – Atalanta Bergamo 1 – 2.05

Kupon 2 (AKO: 6.72)
SS Lazio – Genoa CFC 2 O1.5 – 4
UC Sampdoria – Inter Mediolan BTS – 1.68

Kupon 3 (AKO: 18.17)
AC Parma – Cagliari O – 2.17
ACF Fiorentina – SPAL X-X – 1.87
Bologna – AS Roma BTS – 1.82
Frosinone – Juventus FC BTS – 2.46

Suma zagranych stawek: 20
Suma wygranych: 0
Wynik kolejki: -20
Obecny stan konta: -75
Łączny stan konta: -540,62

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.