Gralingrad typuje: 28. kolejka 2017/2018 (+podsumowanie)

Część klubów Serie A w miniony weekend nie zagrała, oddając w ten sposób hołd pamięci tragicznie zmarłemu Davide Astoriemu. Określenie ich formy jest więc w tym momencie dużo bardziej kłopotliwe niż zazwyczaj. Co warto rozważyć, wybierając typy na 28. kolejkę ligi włoskiej? Oto moje propozycje.

Brałem pod uwagę trzy mecze w kontekście postawienia singli. Ostatecznie zdecydowałem się na najbardziej atrakcyjne pod względem kursów spotkanie Bologna-Atalanta. Bukmacherzy nisko wyceniają szanse gospodarzy nawet na remis, choć ich dyspozycja na Stadio DallAra jest przyzwoita, a teraz podejmą z rzadka wygrywającą w ostatnim czasie ekipę z Bergamo. Przy kursach >3.00 warto próbować grać na skład Roberto Donadoniego. A co odrzuciłem? Typy na 1 i X w starciu Genoa-Atalanta i Sassuolo-SPAL.

Na kupony wrzuciłem m.in. typ na triumf Romy nad chimerycznym Torino i na wygraną Lazio na wyjeździe nad Cagliari. Nie będą to może najłatwiejsze potyczki dla drużyn ze stolicy, ale w toku walki o podium powinny sobie poradzić. Gram też na over w hicie Inter-Napoli. Nerazzurri muszą powalczyć o korzystny wynik, a jak pokazał przykład Romy – warto zagrać ofensywnie z kandydatem do Scudetto. Z kolei dla gości to kluczowa konfrontacja. Kolejna strata punktów może oznaczać utratę kontaktu z Juventusem i w teorii pożegnanie z marzeniami o wygraniu rozgrywek.

Grasz ze mną? Zostaw po sobie jakiś ślad – polub Gralingrad na Facebooku/Twitterze, skomentuj artykuł, dzieląc się swoimi spostrzeżeniami lub udostępnij go innym typerom. Dzięki!

Moje typy w 28. kolejce Serie A (wszystkie po 5 jednostek):

Bologna – Atalanta Bergamo (1) – 3.81
Bologna – Atalanta Bergamo (X) – 3.20

Kupon 1 (AKO: 3.01)
AS Roma – Torino FC (1) – 1.67
FC Crotone – UC Sampdoria (BTS) – 1.80

Kupon 2 (AKO: 3.12)
Inter Mediolan – SSC Napoli (O) – 1.95
ACF Fiorentina – Benevento (O) – 1.60

Kupon 3 (AKO: 2.92)
Cagliari – SS Lazio (2) – 1.62
Hellas Werona – Chievo Werona (BTS) – 1.80

Legenda:

1 – wygra gospodarz
X- padnie remis
2 – wygra gość
1X – gospodarz nie przegra
O – padnie więcej niż 2.5 gola
U – padnie mniej niż 2.5 gola
BTS – obie drużyny strzelą gola

Obecny stan konta: -92,25
Łączny stan konta: -411,21

PODSUMOWANIE

To nie był szczególnie udany weekend w moim wykonaniu. Wiele drużyn miało kilkanaście dni przerwy od ostatniego spotkania o stawkę, więc przewidzieć ich dyspozycję w 28. kolejce było trudniej niż zwykle. Mogę więc tak tłumaczyć swoje liczne pomyłki.

W sumie dwa kupony położyłem całkowicie, wybierając błędnie wszystkie cztery rozstrzygnięcia. Lazio nie podołało wyzwaniu i niespodziewanie straciło dwa punkty na stadionie słabego wcześniej Cagliari. Z kolei w meczach Inter-Napoli i Fiorentina-Benevento daleko było od futbolowego święta. W pierwszym meczu swoje zrobił ciężar gatunkowy i stawka, w drugim okoliczności walki o punkty. Walki nie brakowało, ale już goli na pewno.

Mimo to byłem blisko wyjścia na plus, bo trafiłem kupon z wygraną Romy nad Torino i BTS-em w starciu Crotone z Sampdorią. Gdyby jeszcze tylko Bologna nie straciła gola w samej końcówce meczu z Atalantą, byłoby dużo lepiej. A tak jest znowu -10 jednostek i dalsze pogłębienie strat w całym cyklu. Szkoda, bo jeszcze dziesięć dni temu wydawało się, że ruszam z dobrą serią i w ciągu paru weekendów zacznę zarabiać…

Moje propozycje w 28. kolejce Serie A:

Bologna – Atalanta Bergamo (1) – 3.81
Bologna – Atalanta Bergamo (X) – 3.20

Kupon 1 (AKO: 3.01)
AS Roma – Torino FC (1) – 1.67
FC Crotone – UC Sampdoria (BTS) – 1.80

Kupon 2 (AKO: 3.12)
Inter Mediolan – SSC Napoli (O) – 1.95
ACF Fiorentina – Benevento (O) – 1.60

Kupon 3 (AKO: 2.92)
Cagliari – SS Lazio (2) – 1.62
Hellas Werona – Chievo Werona (BTS) – 1.80

Suma zagranych stawek: 25
Suma wygranych: 15,05
Wynik kolejki: -9,95
Obecny stan konta: -102,2
Łączny stan konta: -421,16

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.