Gralingrad typuje: 19. kolejka Serie A (+podsumowanie 18. kolejki)

serie_aNowy rok zaczynam z turbulencjami. Kolejka w środku tygodnia nie pozwoliła mi zarobić, głównie za sprawą kiepskich widowisk w starciach Milan-Bologna i Empoli-Inter. Na czym będę próbował nadrobić straty? Między innymi na potyczce Atalanta-Genoa. Przedstawiam swoje typy na 19. kolejkę Serie A.

Nigdy więcej nie grać drużyn z Mediolanu za maksymalną stawkę. Tym hasłem będę kierował się na pewno przez najbliższe kilka tygodni po ostatnich wyczynach Milanu i Interu, które znowu pozbawiły mnie zysku. W 18. kolejce dałem im ostatnią szansę, licząc, że w starciach z Bologną i Empoli stworzą ciekawe widowiska z wieloma bramkami. Obie konfrontacje zakończyły się jednak z zaledwie jednym golem, dorzucając na moje konto –20 jednostek. Na szczęście wyniki sześciu z pozostałych ośmiu spotkań wytypowałem poprawnie, nadrabiając choć trochę straty.

Udało mnie się przewidzieć triumf Udinese nad Atalantą i poprawnie wskazać Sampdorię na faworyta derbów Genui. Zadowolony mogę być też z wytypowania wygranych Napoli i Fiorentiny, choć żal trochę, że grałem je za minimalne stawki. Po raz pierwszy pokusiłem się też o postawienie BTS-a i okazało się to strzałem w dziesiątkę, bo mecz Sassuolo-Frosinone zakończył się wynikiem 2:2.

Genoa – Sampdoria Genua (X2) – 1.72 (5) – wynik 2:3
Udinese – Atalanta Bergamo (1) – 2.40 (5) – wynik 2:1
Chievo Werona – AS Roma (U) – 1.65 (2) – wynik 3:3
Juventus Turyn – Hellas Werona (O) – 1.65 (5) – wynik 3:0
Lazio Rzym – Carpi (O) – 1.85 (5) – wynik 0:0
AC Milan – Bologna (O) – 2.10 (10) – wynik 0:1
US Palermo – ACF Fiorentina (2) – 1.85 (2) – wynik 1:3
US Sassuolo – Frosinone (BTS) – 1.83 (5) – wynik 2:2
Empoli – Inter Mediolan (O) – 2.20 (10) – wynik 0:1
SSC Napoli – Torino FC (1) – 1.40 (2) – wynik 2:1

Suma zagranych stawek: 51
Suma wygranych: 44,5
Wynik kolejki: -6,5
Stan konta: +12,76

W efekcie z postawionych 51 jednostek zyskałem 44,5 jednostki. Strata 6,5 jednostki osłabiła nieco moje konto i sprawiła, że muszę w najbliższy weekend bardzo się postarać, by nadrobić trochę poprzednie wpadki. Na czym będę próbował zarobić?

Krótki czas na analizę i trudne do wytypowania wyniki spotkań sprawiają, że 19. kolejkę gram ostrożnie. Spodziewam się przede wszystkim wielu bramek w meczach zespołów, które do tej pory rozczarowywały i teraz bardzo potrzebują punktów, a więc Atalanta-Genoa i Hellas-Palermo. Przy obecnych kursach warto też rozważyć typ na dobrze dysponowaną Bolognę, która podejmie na Stadio DallAra Chievo. W hicie rundy, Roma-Milan, jeśli już miałbym na coś postawić to na BTS-a. Po ostatnich wpadkach obie jedenastki muszą na Stadio Olimpico powalczyć o triumf, a ich linie obronne są kiepsko dysponowane, co może zaowocować wymianą ciosów i hokejowym rezultatem. Taką w każdym razie mam nadzieję.

Moje typy 19. kolejkę Serie A:

Carpi – Udinese (O) – 2.30 (2)
ACF Fiorentina – Lazio Rzym (U) – 1.80 (2)
Atalanta Bergamo – Genoa (O) – 2.20 (5)
AS Roma – AC Milan (BTS) – 1.80 (5)
Inter Mediolan – US Sassuolo (U) – 1.95 (2)
Bologna – Chievo Werona (1) – 2.40 (5)
Frosinone – SSC Napoli (BTS) – 2.10 (5)
Hellas Werona – US Palermo (O) – 2.10 (5)
Torino FC – Empoli FC (X2) – 1.90 (5)
Sampdoria Genua – Juventus Turyn (2) – 1.45 (2)

Legenda:
1 – wygra gospodarz
X- padnie remis
2 – wygra gość
O – padnie wiecej niż 2.5 gola
U – padnie mniej niż 2.5 gola
BTS – obie drużyny strzelą gola

Szersze i dokładniejsze analizy poszczególnych meczów znajdziecie na betplatform.com. Zachęcam też do dzielenia się własnymi typami i sugestiami w komentarzach.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.