Gralingrad typuje: 19. kolejka 2017/2018 (+podsumowanie)

Długi, emocjonujący, pełen wzlotów i upadków rok obstawiania ligi włoskiej dobiega końca. Wielkim finałem będzie 19. kolejka Serie A. Znalazłem kilka ciekawych kursów, dzięki którym rzutem na taśmę mogę jeszcze zamknąć rok z lepszym bilansem.

Postanowiłem zagrać ostrożniej i spróbować coś ugrać w nieco innym stylu niż poprzednio. Tym razem zagrałem dwa single i dwa kupony za łącznie dwadzieścia jednostek. Jeśli wszystko wejdzie, zresetuję stan konta cyklu Gralingrad typuje, wypływając na powierzchnię.

Obstawiam przede wszystkim, że solidnie spisujące się Lazio ugra coś na San Siro z Interem. Mediolańczycy są w kryzysie, ostatnio regularnie tracą punkty, a do tego nie potrafią strzelać bramek. Rzymianie tymczasem trzymają kurs na europejskie puchary i jeśli tylko zagrają podobnie jak w poprzednich tygodniach, mogą znowu wywieźć punkty ze stolicy Lombardii. W niedalekiej przeszłości dawali radę, teraz też mają szansę.

Na kuponach kilka razy zaszalałem, ale przy takich kursach żal byłoby nie próbować. Kurs na co najmniej dwa gole strzelone przez rewelacyjne ostatnio Udinese to 2.80. BTS w starciu Hellasu, który u siebie gra całkiem przyzwoicie, z Juventusem to z kolei aż 2.50. Atrakcyjnie wygląda też under w konfrontacji Romy z Sassuolo (ostatnio często w meczach tych jedenastek pada mało goli) czy BTS w potyczce pogrążonej w kryzysie Sampdorii z niepokonanym od trzech rund SPAL. Można spodziewać się tutaj np. bramkowego remisu.

Moje typy na 19. kolejkę Serie A (wszystkie za 5 jednostek):

Inter Mediolan – SS Lazio (X) – 3.25
Inter Mediolan – SS Lazio (2) – 3.09

Kupon 1 (AKO: 7.00)
Bologna – Udinese (Udinese O1.5) – 2.80
Hellas Werona – Juventus FC (BTS) – 2.50

Kupon 2 (AKO: 10.47)
FC Crotone – SSC Napoli (BTS) – 2.30
AS Roma – US Sassuolo (U) – 2.60
UC Sampdoria – SPAL (BTS) – 1.75

Legenda:

1 – wygra gospodarz
X- padnie remis
2 – wygra gość
1X – gospodarz nie przegra
O – padnie więcej niż 2.5 gola
U – padnie mniej niż 2.5 gola
BTS – obie drużyny strzelą gola

Obecny stan konta: -85,7
Łączny stan konta: -404,66

PODSUMOWANIE

Udało się. 2017 rok zakończyłem z zyskiem, który znacznie poprawił bilans całego cyklu i sprawił, że z nowymi nadziejami mogę rozpoczynać walkę w kolejnych dwunastu miesiącach.

Lekka modyfikacja sposobu obstawiania sprawdziła się i przyniosła pozytywne efekty. Na ocenę obranej strategii przyjdzie jeszcze czas, bo to wymaga dłuższych testów, ale debiut był ze wszech miar udany. Zarobiłem na singlu na remis w meczu Inter-Lazio. Dobrze przeczuwałem, że przy obecnej formie ofensywy mediolańczycy mogą mieć problem z pokonaniem dobrze dysponowanych przeciwników ze stolicy.

Przewidziałem też, że Udinese strzeli co najmniej dwa gole na stadionie Bologni, a w potyczce Hellasu z Juventusem obie strony zdołają wpakować piłkę do bramki. W efekcie mogłem cieszyć się z trafionego kuponu z AKO 7.00. Do perfekcyjnej rundy zabrakło trochę, bo podobnej woli walki nie pokazali gracze Crotone z Napoli, a w konfrontacji Sampdorii ze SPAL bliżej było remisu niż BTS-a.

30 jednostek zysku to mój najlepszy wynik od tygodni.  Oby kolejne były równie udane. Dzięki za grę i widzimy się w następnych odcinkach Gralingrad typuje, już w 2018 roku.

Moje typy w 19. kolejce Serie A:

Inter Mediolan – SS Lazio (X) – 3.25
Inter Mediolan – SS Lazio (2) – 3.09

Kupon 1 (AKO: 7.00)
Bologna – Udinese (Udinese O1.5) – 2.80
Hellas Werona – Juventus FC (BTS) – 2.50

Kupon 2 (AKO: 10.47)
FC Crotone – SSC Napoli (BTS) – 2.30
AS Roma – US Sassuolo (U) – 2.60
UC Sampdoria – SPAL (BTS) – 1.75

Suma zagranych stawek: 20
Suma wygranych: 15,45+35=50,45
Wynik kolejki: +30,45
Obecny stan konta: -55,25
Łączny stan konta: -374,21

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.